Krůček od propasti

Krůček od propasti https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30679/krucek-od-propasti-30679.jpg 4 18 3

Patnáctiletá Nela neprožívá právě příjemné období. Po rozvodu rodičů se sice zbavila věčných hádek, ale pro změnu zjistila, že gymnázium, na které musela z donucení nastoupit, jí vůbec nevyhovuje. Z premiantky se velmi rychle stává nejslabší studentkou ve třídě a navíc nemá žádné přátele ani lásku a cítí se proto velmi osamělá. Všechno se ale zdánlivě obrátí k lepšímu ve chvíli, kdy pozná Tonyho, krásného a tajemného mladíka, do kterého se bezhlavě zamiluje. Láska ale bohužel není lékem na její trápení, spíš naopak, protože ji přivádí až na samý okraj propasti.... celý text

Emik87
19.02.2024 4 z 5

Další knížka, ve které se míchá dohromady téma drog a lásky mladé slečny. Dobré čtení.

ZimaMarkéta361
23.12.2023 5 z 5

Super kniha. Mám ráda Franckovou.

Ann98
31.12.2017 5 z 5

Dobře napsaný román. Ono se to četlo samo. Vzhledem k tomu, že kniha je celkem krátká, a nemá ani žádné kapitoly, tak jsem ji měla přečtenou velmi rychle. Téma drog a vše s tím spojené je aktuální i v dnešní době. Každý zná určitě někoho, kdo v tom lítá až po uši.

Zuzana Francková
česká, 1951
2009  81%Osudová láska
2006  79%Zlatá klec
2007  78%Příliš brzy dospělá
2001  77%Vrať se, Cilko!
2003  86%Hraběnka

Kniha Krůček od propasti je v