Krůček od propasti

Patnáctiletá Nela neprožívá právě příjemné období. Po rozvodu rodičů se sice zbavila věčných hádek, ale pro změnu zjistila, že gymnázium, na které musela z donucení nastoupit, jí vůbec nevyhovuje. Z premiantky se velmi rychle stává nejslabší studentkou ve třídě a navíc nemá žádné přátele ani lásku a cítí se proto velmi osamělá. Všechno se ale zdánlivě obrátí k lepšímu ve chvíli, kdy pozná Tonyho, krásného a tajemného mladíka, do kterého se bezhlavě zamiluje. Láska ale bohužel není lékem na její trápení, spíš naopak, protože ji přivádí až na samý okraj propasti. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30679/krucek-od-propasti-30679.jpg 3.613
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Erika

Ann98
31.12.2017

Dobře napsaný román. Ono se to četlo samo. Vzhledem k tomu, že kniha je celkem krátká, a nemá ani žádné kapitoly, tak jsem ji měla přečtenou velmi rychle. Téma drog a vše s tím spojené je aktuální i v dnešní době. Každý zná určitě někoho, kdo v tom lítá až po uši.

Lenna75
27.07.2013

Průměrně dobrý dívčí román.

Zuzana Francková

Zuzana Francková