Krtek v ZOO

Krtek v ZOO https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78261/krtek-v-zoo-78261.jpg 5 32 8

Krtek a jeho svět série

S šestou knížkou pro nejmenší čtenáře se vypravíme do světa zvířat. V zoologické zahradě na nás čeká gepard, slon, žirafa i další zvířátka v nezaměnitelném podání Zdeňka Milera. Veršovanými hádankami doprovází Jiří Žáček.

Péťa Z.
24.11.2022 5 z 5

Pěkné leporelo s říkankami o opici, slonu, lvu, žirafě, papouškovi, gepardu, medvědu, ledním medvědu, zebře, orlu a klokanu.

jarkaska
11.06.2022 5 z 5

Opět pěkná knížečka.

Tyyynab
28.10.2021 2 z 5

Škoda, že básničky naprosto postrádají jakoukoliv pointu, vždycky mám dojem, že teprve báseň začíná a bude pokračovat další slokou... A ona přitom skončila a nic jsme se nedověděli. A proč tam proboha je ten krtek, když v básních o něm není ani slovo?!

Medunkavera
15.08.2021 5 z 5

Krtek a jeho svět - knížka číslo šest - ukazuje, jak vypadají různá zvířata. Třeba slon, s velkým nosem a nebo žirafa s dlouhým krkem. Taková zvířata se dětem líbí. Jsou jiná, než pejsek a kočička..

Venda32
17.02.2020 5 z 5

Krásné a jednoduché říkanky, které si snadno zapamatují i vaši nejmenší.

jana0378
22.02.2018 5 z 5

Žáček patří mezi dětské klasiky a tato knížka básniček/říkanek se hodně povedla, ilustrace ji velmi hezky dokreslují. Faktické chyby (jako např. že lední medvěd by měl s lovem ryb dost problém, gepard není úplně nejrychlejší zvíře - jen savec a orel v hnízdě bude mít těžko tři mláďata) sice trochu pošramotily dojem, ale vše ostatní bohatě vynahrazuje.

martas006
27.08.2017 5 z 5

Moc pěkné, doporučuji.

Litocha
22.06.2016 4 z 5

Hezká knížečka pro nejmenší s hravými a veselými Žáčkovými verši a neméně hravými a veselými Milerovými ilustracemi. Na seznámení s některými exotičtějšími zvířaty více než vhodné (fascinuje mě, jak Miler na dotvoření obrázku maloval rostliny - není to klasická uniformní kytka, ale různé druhy, třebaže stylizované - kakosty, bromélie, pampelišky, narcisky...).

ZOO - zoologické zahrady krtek

Autoři knihy