Krtek hádá, jak to je

Krtek hádá, jak to je https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78217/krtek-hada-jak-to-je-78217.jpg 5 19 6

Třetí svazek poetické, hravé řady, kterou bychom mohli s trochou nadsázky nazvat první učebnicí pro nejmenší čtenáře. Tentokrát je věnována rozdílům. Veselé obrázky Zdenka Milera a nápadité rytmické verše Jiřího Žáčka pomohou dětem najít odpověď na nejrůznější otázky: Kdo je malý a kdo velký? Kdo je pomalý a kdo rychlý? Čím se liší zima od léta? A čím den od noci? V leporelu čekají na každé straně oblíbený Krtek a jeho kamarádi.... celý text

Péťa Z.
24.11.2022 5 z 5

Hezké říkanky doplňují otázky pro malé čtenáře, nad kterými si můžete společně s dětmi vypravovat.

Čokoláda
12.10.2022 5 z 5

Pro malé čtenáře chceme to nejlepší :
krteček a jeho kamarádi, krásné ilustrace Zdeňka Milera, vtipné a snadno zapamatovatelné říkanky Jiřího Žáčka :

Kdo je dlouho osamělý,

Zato věrní kamarádi
pláč i nudu zaženou !

muchomurka
13.04.2021 3 z 5

Tohle bylo takové zmatečné, neucelené. Naši prďolku to nějak nezaujalo, jednou přečíst jí stačilo.
A já jsem marně hledala, proč se knížka jmenuje, jak se jmenuje. Nenašla jsem.

Venda32
17.02.2020 5 z 5

Krásné a jednoduché říkanky, které si snadno zapamatují i vaši nejmenší.

Litocha
10.08.2018 3 z 5

U téhle edice mi vadí recyklované obrázky převzaté z jiných příběhů. I náš malý už hlásí, kde tyhle obrázky viděl původně. Taky název knížky jsem moc nepochopila. Ale musím uznat, že tentokrát se Žáčkovi básničky povedly.

martas006
27.08.2017 5 z 5

Moc pěkné, doporučuji.

Autoři knihy

Jiří Žáček
česká, 1945
Zdeněk Miler
česká, 1921 - 2011

Kniha Krtek hádá, jak to je je v