Krtek a autíčko

Krtek a autíčko https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484659/bmid_krtek-a-auticko-WMT-484659.jpg 5 215 44

Krtek z vrcholku své hromádky u silnice pozoruje auta, projíždějící kolem. Oči si může vykoukat. Ach, mít takové autíčko! Když se mohou v autě vozit pejskové, proč by se nemohli vozit krtkové. Jenomže Krtka do auta nikdo nepozve. A tak si zkusí postavit auto sám. Ale co to? Autíčko nejde a nejede. Náhodou na cestě najde jiné, které polámal zlobivý kluk. kamarádka myška poradí, kde mu ho spraví, a pak - pak už se šťastný Krtek může vozit ve svém krásném červeném autíčku.... celý text

Naďa2411
14.11.2023 5 z 5

Další příběh o krtečkovi, jak mu zvířátka pomůžou sestavit autíčko. Tato povídka také patří mezi mé oblíbené. Poslechnuto v aknize, doporučuji malým i velkým.

verka5083
07.11.2023 5 z 5

Skvělá omítka z dětství, která nikdy neomrzí

malámišička
06.11.2023 5 z 5

Jeden z nejoblíbenějších dílů. Četli jsme pořád dokola.

Máca216
27.01.2023 5 z 5

Znám jí nazpaměť! Syn měl takové období, kdy ji chtěl číst každý den :)

AlbionFoxyFox
01.10.2022 4 z 5

Ilustrace nádherné, pro 8měsíční dceru ideální, mně osobně vyhovují víc jiná Krtkova dobrodružství a styl psaní.

Hakate
04.09.2022 5 z 5

Jedno z mých nejoblíbenějších krtkových dobrodružství.

ladyfromskye
03.08.2022 5 z 5

Jeden z mých nejoblíbenějších příběhů o krtečkovi, na který si z dětství moc dobře pamatuji. Laskavé, milé i poučné vyprávění doplněné překrásnými ilustracemi – co víc si od dětské knížky přát? Byť se může na první pohled zdát, že je toto dobrodružství malého černého hrdiny určené klukům, nemusíte se bát, že by nezaujal také holky. Růžové autíčko bylo kdysi mým snem :-D

Bustedka
31.03.2022 4 z 5

Klasický Krteček. Já mám radši jiné díly, ale děti jsou spokojené a to je hlavní.

Iris30
08.03.2022 5 z 5

Nádherná klasika, která v knihovně nesmí chybět. A u nás teď frčí autíčka ve velkém, takže Krtek a autíčko je více než aktuální, ty ilustrace jsou prostě úžasný, možná momentálně víc než čtením, se kocháme obrázky. Ale na čtení určitě dojde.

Lenulinka2510
10.01.2022 5 z 5

Krásná klasika se spoustou ilustrací, četla jsem jako dítě a teď ji milují i mé děti.

deny_ba
02.01.2022 5 z 5

Taková srdcovka, dceru neskutečně bavila. Kniha je hezky a jednoduše napsaná a krásně ilustrovaná.

Veggi
22.11.2021 4 z 5

Syn krtka zbožňuje! Máme již více knih s krtkem a tato je první, ktera má delší text. Příběh je pěkný, ale dávám jen 4 hvězdy. Podle mě je text zbytečně zdlouhavý. Přece jen je to kniha pro deti a dokonce od 3 let a používat takhle dlouhé a často i složité věty pro malé děti se moc nehodí.

Jasmine111
12.11.2021 5 z 5

Plyšový krteček, další člen naší domácnosti a nejlepší parťák. Máme několik vydání krtečkových dobrodružství, čteme je pravidelně. Je to česká klasika, fascinující cizince jen tím, že vidí roztomilou figurku ve výloze, a jeho příběh se mnohdy dozvídají až později. Příhody jsou jednoduše úžasné a vždy přečtené jedním dechem. Krtkománie u nás frčí naplno. Knižně, televizně i jako krásná heboučká hračka. V dětství jsem knížku milovala, moje děti ji milují dnes. A vím, že ji budou milovat i moje vnoučata a pravnoučata. Je jednoduše - DOKONALÁ! P.S. Ještě, že se mi s dětmi povedlo usmlouvat, že jim místo živého krtka pořídím křečka.

florentinas
23.09.2021 4 z 5

Knížky s krtečkem jsou super! Hezký příběh a obrázky!

Mrňous1
16.09.2021 5 z 5

Úžasná klasika. Není co dodat.

Medunkavera
15.08.2021 5 z 5

Krtek hrozně toužil mít autíčko. A jedno našel. Takové, po kterém toužil. Úplně se nad ním rozplýval, ale autíčko bylo rozbité. Muselo se opravit.
Tak teda pod autíčko zalezl a teď z autíčka začaly lítat všechny ty součástky..
To se mi líbilo. I dětem. Vždycky se tomu děsně smály.

boxas
12.02.2021 5 z 5

Milovaná už od mých dětských let...

Kontryhelka
26.01.2021 5 z 5

Všechna Krtkova dobrodružství jsou prima a jako děti jsme je milovaly. Nádherné kresby tomu dodávají neopakovatelné kouzlo dětství.

pipilota
18.01.2021 5 z 5

krtek je hezká kniha krtek je roztomilý mam i magnety a jsou taky hezky
a pohádka je taky hezká.

VeruMalfoy
07.01.2021 5 z 5

Tuhle knížku si společně s Krtek a kalhotky pamatuju snad nejvíc z Krtkových dobrodružství. Vím, že jsem si pak dlouho přála takové autíčko, až budu velká. :D