Ledová královna

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Čtvrtý příběh od Vrbového jezera. I v té nejmrazivější vánici může dvě srdce zahřát láska... Sophie Bellamyová se od rozbodu věnovala jenom své kariéře u mezinárodního soudu v Haagu. Na jednom slavnostním večeru však dojde k teroristickému útoku. Sophie málem přijde o život a smrtelné nebezpečí jí pomůže přehodnotit priority. Chce být zase se svými dětmi a také se svým vnoučkem, kterého téměř nezná. Cestou z letiště ve sněhové kalamitě havaruje. Naštěstí projíždí kolem místní veterinář a zdá se, že i ve sněhové vánici může přeskočit jiskra... Život v malém městě má svá úskalí, a tak Sophie musí vyrovnat s nevraživostí místních dam stejně jako s tepláky místo večerních toalet. A také s tím, že její nový přítel je o hodně mladší. Ledové hradby v jejím nitru ale pomalu roztávají......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/94_/94853/kroniky-vrboveho-jez-94853.jpg 412
Série

Kroniky Vrbového jezera 4.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Metafora
Orig. název

Snowfall at Willow Lake, 2008

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Ledová královna

Přidat komentář
Sarec
30.06.2015

Krásné doplnění série. Lehké nenáročné čtení k odpolední kávě nebo čaji.

benyben
24.02.2014

Tento příběh mě moc nebavil, dočetla jsem to, protože nemám ráda nedočtené knihy...

modranka
14.08.2013

V tejto časti sa konečne autorka odpútala od už takmer nudnej línie. Za to získala moje 4 hviezdičky. Dokonca začiatok knihy bol vcelku celkom humorný. Doteraz autorka vydala 10 častí série. Nie všetky boli doteraz preložené. Nasledujúce tri časti sú o postavách, ktoré sa nám v texte mihli len v jednej či dvoch vetách. Ale ôsma časť nás opäť vracia k Daisy a jej dvom nápadníkom. Loganovi a Julianovi. Nasledujúca o Sonet a Zachovi. No a zatiaľ posledná časť (ktorá mimochodom ešte nevyšla) by sa mala venovať opäť Daisy a Loganovi. Aspoň teda podľa fantasticfiction.

zoja
29.07.2013

Tak tento příběh mě trochu zklamal. Připadalo mi to, jakoby autorka potřebovala dořešit nějaké vztahy z předchozích dílů a neměla už další hlavní postavu, proto zvolila Gregovu bývalou manželku. Vůbec mi do této série nezapadala, navíc v prvních třech dílech se občas vyskytovala, ale působila docela negativním dojmem. V posledním díle, kdy přežila únos teroristů zpytovala své svědomí a téměř po dvaceti letech "nezájmu" chce své chyby a vztah s dětmi napravit. No, nakonec se jí to asi podaří, ale přesto dávám o hvězdičku méně. Každopádně moc pěkná série.

Autor a jeho další knihy

Susan Wiggs
americká

všech 9 knih autora

Kniha Ledová královna je v

Přečtených16x
Doporučených2x
Knihotéce9x
Chystám se číst5x
Chci si koupit2x