Hotel pro mou lásku

Hotel pro mou lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77625/bmid_hotel-pro-mou-lasku-hKr-77625.jpg 4 20 3

Kroniky Vrbového jezera série

Chtěla romantický hotýlek, ale místo toho jí osud nabídl něco cennějšího… Třetí příběh od Vrbového jezera, již vyšlo Léto na Vrbovém jezeře a Diamantový sníh. Nina Romanová má velké přání. Chce koupit starý hotel U Vrbového jezera a znovu ho uvést do provozu. Její sen se však rázem ocitne v troskách, když jí ho nečekaně sebere muž velkého světa, Greg Bellamy. Nina vyrostla v chudé rodině, zatímco Greg byl odjakživa bohatým synáčkem. V minulosti už se setkali a nedopadlo to nejlépe. Teď je to ale náhle jinak a místo nevraživosti se probouzí úplně jiný cit. Mohou se snad dvě tak odlišné bytosti do sebe zamilovat? Všechno ovšem ještě komplikuje Gregova dcera Daisy, která, ač je sama skoro ještě dítě, otěhotněla. A neulehčuje to ani jeho pubertální syn se svými problémy, ani bývalá manželka. Stane se tedy romantický hotel jablkem sváru, nebo hnízdečkem lásky?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Metafora

Dockside , 2007

locin
07.01.2016 5 z 5

První kniha od této autorky a musím říct že splnil účel a odpočinula jsem si :)

modranka
14.08.2013 3 z 5

Súhlasím s tým, čo napísala Zoja, ale aj tak dávam len 3 hviezdičky. Príliš sa príbeh podobal na predchádzajú časti, čo začínalo byť nudné, ak čítate sériu po sebe. Doteraz každá z hlavných postáv v detstve milovala toho, ktorý im prišiel v zrelom veku do cesty a s ktorým sa práve snaží tvoriť pár. Navyše sa mi zdalo, že ústrednou postavou celej série je 15-ročná Daisy.

zoja
25.07.2013 5 z 5

Zatím asi nejhezčí příběh ze série. Opět se jedná o "vztah" z minulosti, jako v předchozích dílech. Myslím, že autorka mohla vzájemné seznámení hlavních hrdinů trochu pozměnit, ale předpokládám, že se jedná o malé město, kde každý zná každého, tak to asi jinak nejde. Nicméně Gregovi jsem moc fandila. Je velký sympaťák, i když se v tomto díle stal dědečkem :-D

Kniha Hotel pro mou lásku je v