Pekelné vynálezy

od:


KoupitKoupit eknihu

3. kniha série Kroniky hladového města. Třetí díl Kronik hladových měst se odehrává šestnáct let poté, co se Tom s Hester usadili v Anchorage ve Vinlandu, kde se jim narodila dcera Wren. Wrewn poklidný život na jednom z mála bezpečných míst ve světě pustošeném válkou nudí natolik, že se nechá zlákat vidinou dobrodružství a z Anchorage odjede. Na cestách padne do rukou otrokářů, zjistí, jak se žije v Brightonu ovládaném primátorem Pennyroyalem a jaké to je ocitnout se uprostřed útoku Zelené bouře. Útok vede Stopařka Fangová pátrající po tajuplné Plechové knize, jež má údajně obsahovat kód k sestrojení ničivé zbraně. Podaří se Stopařce knihu získat? Kdo zachrání Wren ze zničeného Brightonu? Přeložila Olga Bártová....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/27351/pekelne-vynalezy-KqR-27351.jpg 4.412
Série:

Kroniky hladového města (3.)

Orig. název:

Infernal Devices (2005)

Žánr:
Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Mladá fronta
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
Metroušek
10. března

Čtenáři, kteří jsou silní ve fyzice, by asi měli k mobilním městům značné výhrady, a ani já si jejich fungování a přesouvání moc dobře nedovedu vysvětlit, ale od teďka budu jenom chválit. Takhle nějak si představuji správnou sérii, ta spielbergovská radost z vyprávění a z pádivé akce je okouzlující. Atmosféra je správně postapokalyptická, nápady si zřejmě berou leccos z předválečných komiksů a sci-fi, což kvituji s povděkem, hrdinové jsou uvěřitelní, a ačkoli nejsem dvanáctiletý kluk s bohatou schopností vizualizace, dokáži se do jeho zážitku velice dobře vžít a užít si celou sérii. Bravo! Těším se na film!

burianek
15.02.2017

Souhlasím. Všechny díly této série se mi líbily. Nemůžu se dočkat 4. dílu. Bohužel jsem se nikde nedozvěděl, kdy vyjde, pokud vůbec vyjde!

bookemma
16.12.2013

Nádherná kniha, na konci mě téměř rozbrečela...

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Autor a jeho další knihy

Philip Reeve

Philip Reeve
britská, 1966

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených22x
v Čtenářské výzvě2x
v Doporučených3x
v Knihotéce2x
v Chystám se číst20x
v Chci si koupit14x
v dalších seznamech1x