Krevní msta

Krevní msta https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/119538/bmid_krevni-msta-t8f-119538.jpg 4 128 23

Kroniky Drakeových série

< 2. díl

Druhý díl dobrodružství mladých (a zamilovaných) upírů... Nejlepší odplatou je láska. Logan Drake má plné ruce práce s hrou na roztomilého prince u upírského královského dvora své matky Heleny a ochraňováním své sestry Solange před nebezpečným a mocichtivým Leanderem Montmartrem. Už vůbec nemá čas na další komplikace ze strany někoho naprosto nečekaného – od Isabeau St. Croix, dívky z tajuplného kmene Houndů, se zjizvenýma rukama a znepokojujícím pohledem. Bojovnice Isabeau ví, co chce: zabít muže, který ji proměnil v upírku a pak ji na 200 let pohřbil. Logan ji od jejího záměru rozptyluje – kouzelně, něžně, nádherně… jenže existují pouta tak pevná, že se nedají rozetnout, a existují vazby tak důležité, že se nedají ignorovat. Na cestě ze sídla Drakeových do jeskyní Isabeauina kmene a do chřtánu nepřítele musí Logan a Isabeau volit mezi svou láskou a prastarou krevní mstou.... celý text

Romány , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Jota

Blood Feud , 2010

Kristie-Sophi
01.07.2012 4 z 5

Popravdě mi první díl připadal lepší, měl v sobě více akce. Ale tady to zas nebylo až tak přeslazené, polibků tam padlo málo :D Historické vsuvky byly podle mě pěkným oživením a více jsme si přiblížili Isabeau.

bookcase
25.06.2012 4 z 5

Mně se zase ty historické části líbily víc :). Říkala jsem si, že by se autorka nemusela bát napsat čistě historický příběh :)

alipeli
15.06.2012 3 z 5

zas tak hrozný to nebylo, čte se to v podstatě samo, ten děj tam nějakej je a hlavní postavy jsou taky zajímavé...ale ty historické části jsem musela přeskakovat, ty jsem fakt nedávala

upíři kanadská literatura

Alyxandra Harvey