Nádherná temnota

Nádherná temnota https://www.databazeknih.cz/img/books/79_/79845/nadherna-temnota-79845.jpg 4 446 45

Lena a Ethan přežili den, kterého se obávali celé měsíce - Leniny šestnácté narozeniny –, ale stálo je to hodně. Po smrti svého strýce, kterou si klade za vinu, je Lena sklíčená a ztracená a Ethan jí zjevně nedokáže nijak pomoci. Dívka se od něj začíná odtahovat a vrhá se po hlavě do nebezpečí, zatímco Ethan, který stále ještě nechápe, co se to s ním o Leniných šestnáctých narozeninách stalo, se pohrouží do studia zaklínačů a do výzkumu, který prováděla jeho matka, aby našel způsob, jak Lenu zachránit, než bude příliš pozdě. Jenže jakmile někdo vstoupí do světa zaklínačů, není cesty zpátky, a některá tajemství, která Ethan odhalí, ohrozí jeho i jeho blízké mnohem víc, než si vůbec dokáže představit.... celý text

Literatura světová Romány Fantasy

ne
nesnaž se
zelená
nevydrží

Úžasné pokračování Nádherných bytostí, ještě lepší, než předchozí díl :) Je plné neočekávaných zvratů, Ethan se svými kamarády pronikají stále hlouběji (a to doslova) do světa Zaklínačů. Mnohem víc než Lenu jsem si oblíbila Liv, i když bylo od začátku jasné, že ona je "ta třetí do počtu". A ten konec... teda, další díl bude hodně zajímavý :D

ciciciscigter
02.12.2012

Ahojky, mám fb stránku o této knize. O knihách: Kronika prokletých zaklínačů. Děkuju za like: http://www.facebook.com/home.php#!/kronikaprokletychzaklinacu.casterchronicles Hledám adminky! :-)

trynitrix
09.08.2012 3 z 5

No nevím jak začít pořád mě nenadchla jako jiný fantasy je tady jen 50% akce teoreticky všechno tady plyne tak jednoduše co se týká příběhu. Ale co se týká postav líbil se mi vyvíjející vztah mezi Ethanem a Liv škoda že to nedopadlo byla bych radši než kdyby byl s Lenou (ale tak to hold mělo být) :-D v tomhle díle z Leny byla pěkná naivka pipina jedna :-D ale jak tomu dal konec vše se vysvětlilo a největší pecka Link ale to už si nechám pro sebe :-D třetí poslední díl bude velice zajímavý snad přidají na akčnosti.

Dandulka
18.05.2012 5 z 5

Líbilo se mi to a čekám , jestli bude další pokračování.

Sussane
05.12.2011 4 z 5

Druhé pokračovanie tejto série, je ovela lepšie ako prvý diel.Zažívajú rôzne dobrodružstvá, ktore by si nevedel smrtelník ani predstavit :)

Autoři knihy

Kami Garcia