Hry Jaroslava Foglara

Hry Jaroslava Foglara https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101275/mid_kronika-hochu-od-bobri-reky-hry-jar-lG4-101275.jpg 4 37 3

Kniha obsahuje hry, které jako skautský vedoucí vymyslel a sesbíral Jaroslav Foglar. Z jeho zápisků a oddílových kronik sestavil Miloš Zapletal. Jako zdroj posloužily též rubriky v časopisech, kam Foglar přispíval a také některé jeho knihy. Knížka je rozdělena do sedmi oddílů: Hry v klubovně pro menší počet hráčů Hry v klubovně pro větší počet hráčů Hry v tělocvičně Hry v přírodě pro menší počet hráčů Hry v přírodě pro větší počet hráčů Hry ve městě Dlouhodobé hry... celý text

Yarwen
Yarwen
21.09.2022 4 z 5

Občas v diskuzi o foglarovkách tvrdím, že byť jsou super a mám je rád, tak Miloš Zapletal je ještě o fous lepší. V této knize to byl právě on, který se dvacet let probíral kronikami a články Jestřába, aby nakonec sestavil přehled her, které tenkrát Foglar se svými skauty hrával. Ovšem z mého pohledu je zlatým hřebem v této knize přehled dlouhodobých etapových her, s legendou, dohrávaných na letních táborech. Ech, jak rád bych si něco z toho prožil. Pro zájemce o toto téma doporučuji též "Etapové hry", případně "Encyklopedii her", ve kterých je pár dalších.

michalek16tr
michalek16tr
19.10.2014

Kniha konečně koupena.Už mám celou sadu. ;)

tyzik.cejka
tyzik.cejka
03.05.2013

asi mám radši příběh ale kdybych měl odíl rval bych si to do ruky a nosil bych to na každou naší schůzku takže si myslím že téndle knížce lze nic nvyčítat a hodně mne překvapuje že ke knize se nikdo předemnou neodvažil napsat něco no jen lidi pište

hry Foglarovy příručky

Kniha Hry Jaroslava Foglara je v