Kronika českého fotbalu 1

Kronika českého fotbalu 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26523/kronika-ceskeho-fotbalu-26523.jpg 5 10 3

Podrobná kronika dějin českého fotbalu – dějů, lidí, příběhů, událostí, úspěchů, proher, tragédií i oslnivých chvil. Doplněno archívními fotografiemi, karikaturami, plakáty, výsledkovým servisem, tabulkami, sestavami i tím nejhlavnějším – góly. Vyšlo: 1997,Nakladatelství: Olympia

Literatura naučná , Sport

Vydáno: , Olympia

Kabuky
26.05.2022 5 z 5

Výborná kniha.

Luigi1
19.05.2021 5 z 5

Opět velice krásná kniha,která nás zavádí nejen na pažit ale i do zákulisí našeho fotbalu.Jsou zde krásné fotografie,plakáty i karikatůry které jsou velice povedené.

Felsenberg
16.05.2020 5 z 5

Neskutečné množství informací o našich hrdinech míč kopajících. První zápasy na labské louce u Roudnice, zámecké mužstvo z Loučně, Slavia 12 let u nás neporažená a jedno vítězství ve Středoevropském poháru, Železná Sparta 4 roky bez prohry a 2 vítězství ve Středoevropském poháru. Krásně se čte o časech, kdy pražská S byla nejlepší na kontinentu, celá Evropa k nám vzhlížela s obdivem, na tribunách se tísnily desítky tisíc zapálených diváků, pan Laufer s temperamentem vše popisoval rozhlasovým divákům a na hřišti v bahně zápasilo to nejlepší, co v zemích koruny české bylo, protože do zahraničí se jen tak neodcházelo. Klobouk dolů před panem Jenšíkem.

fotbal, kopaná

Autoři knihy