Krkonoše s dětmi - s kočárkem i pěšky

Krkonoše s dětmi - s kočárkem i pěšky https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445741/bmid_krkonose-s-detmi-s-kocarkem-i-pesky-OpE-445741.jpg 5 3 1

Ještě to máte v živé paměti. Drápete se s kočárkem do krpálu tam, kde mělo být mírné stoupání. Široká cesta se mění ve změť balvanů a kořenů. Starší dítko kňourá, že chce na hřiště. Muž si hodí kočár na záda, vy menší dítě do rukou. Odhodlaně pokračujete dál. Vždyť je to „jen kilák“, to dáte! Po pár metrech už slyšíte jen nevrlé mumlání a dětský křik… Znám to taky. První cesty (nejen) do Krkonoš s našimi malými horaly vypadaly podobně. Nakonec jsme se ale naučili plánovat výlety tak, abychom si je užili všichni – rodiče i děti. V průvodci najdete: – 43 krkonošských turistických tras vhodných pro kočárky a malé chodce do cca 8 let, – fotografie jako důkaz, že to zvládnete i s těmi nejmenšími, – trasy, které na vlastní nohy otestovaly moje děti nebo dítka spoluautorek, – tipy na výlet kolem Janských Lázní, Pece pod Sněžkou, Malé a Velké Úpy, Špindlerova mlýna, Benecka i Harrachova.... celý text

Danafantom
09.11.2021 5 z 5

Moc pěkně zpracovaná knížka. Výlety jsou řazené do skupin podle výchozího místa. Pokud cestujete s dětmi, jsou tam všechny důležité informace, co vás kde čeká za lákadla, ale i za úskalí. Doprovázeno bohatým fotografickým materiálem. Za mě super.
(Nejlepší by ovšem bylo, kdyby někdo takhle zpracoval celou republiku, aby pak všichni nejezdili do Krkonoš:)))))

Krkonoše aktivity s dětmi toulky, výlety s dětmi

Autorovy knížky

2020  93%Krkonoše s dětmi - s kočárkem i pěšky

Kniha Krkonoše s dětmi - s kočárkem i pěšky je v