Křižovatky

Koupit

Doktor Dvořák a kapitán Hladík řeší případ, v němž figuruje středoškoslký profesor, smolař a nemotora, jako hlavní podezřelý.

https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93731/big_krizovatky-Gaq-93731.png 3.516

Kniha Křižovatky

Fcelicka_maja
05.10.2021

Krásná letní atmosféra, krásná zimní atmosféra, napínavá nemocniční atmosféra. Romantika. Ach.

ladaol
20.08.2020

Přiznám se, že jsem pachatele tušila dost dlouho, ale i tak jsem si čtení moc užila. Detektivky mám ráda a baví mně. Všechny tři knihy, které jsem dosud od pana doktora přečetla byly velice dobře propracované, určitě si od něj přečtu i nějakou další. Doporučuji.

kaplička
29.07.2020

Moje první setkání s panem doktorem Cimickým coby spisovatelem, vcelku milé a příjemné. Určitě se pustím do dalších knih.

TomHr
08.07.2020

Tak trochu mix klasické detektivky a červené knihovny, ale celek funguje velmi dobře. Knížka není kulervoucí, ale milá, čtivá, napsaná bohatým jazykem. Autor dokáže velmi dobře vystihnout atmosféru místa i vnitřní život postavy.
Pan profesor je jednoznačně k zulíbání, jak se jde udat, i když nic nespáchal.

Marla
04.04.2020

Nenáročné a vcelku milé a odpočinkové čtení .

katka134
22.11.2019

Pěkně napsaná detektivka. Postavy a jejich myšlenky skvěle propracované. Pro mě zážitek a milé překvapení.

karel0684
20.01.2016

Mám docela rád detektivky a pan doktor píše celkem pěkně. Takové příjemné čtení do vlaku, k vodě na cestu...