Křižovatka soumraku 2

Křižovatka soumraku 2

Ve světě Světla a Stínu vede dobro a zlo věčný boj. Je to svět Kola času, největšího fantasy eposu, jaký kdy kdo napsal. Mat Cauthon, prchající z Ebú Daru s unesenou Dcerou Devíti měsíců, zjišťuje, že si ji nemůže nechat u sebe, ani ji nechat jít, poněvadž je pronásleduje Stín i Seanchanská říše. Egwain z al'Vereů obléhá Bílou věž v Tar Valonu. Musí vyhrát rychle a s co nejmenším krveprolitím, protože pokud se Aes Sedai nespojí, budou moci svět před Temným bránit pouze asha'mani. Mezitím musí Rand al'Thor znovu vsadit vše do hry, v níž je v sázce on sám – aniž by věděl, kdo jsou jeho skuteční spojenci a kdo nepřátelé....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30288/kolo-casu-krizovatka-soumraku-30288.jpg 4.112

Kolo času (10.)

Crossroads of Twilight (2003)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Návrat

petrulka
11.03.2015

Tak nějak nechápu, co se stalo. Absolutně zbytečný díl. Zásadní informace by se daly shrnout snad do dvaceti stran. Jinak ty stovky dalších jsou jen úvahy, přemýšlení co si kdo myslí, co kdo udělá nebo co plánuje udělat a jak..koukání z oken a uhlazování suknic. Občas odfrknutí.
K dočtení jsem se musela vyloženě nutit. Škoda, potenciál by byl obrovský. Tohle hodnocení mě opravdu mrzí, ale nenašla jsem nic pozitivního, nic co by mě ke knížce přikovalo.