Křižovatka soumraku 2

od:


KoupitKoupit eknihu

Ve světě Světla a Stínu vede dobro a zlo věčný boj. Je to svět Kola času, největšího fantasy eposu, jaký kdy kdo napsal. Mat Cauthon, prchající z Ebú Daru s unesenou Dcerou Devíti měsíců, zjišťuje, že si ji nemůže nechat u sebe, ani ji nechat jít, poněvadž je pronásleduje Stín i Seanchanská říše. Egwain z al'Vereů obléhá Bílou věž v Tar Valonu. Musí vyhrát rychle a s co nejmenším krveprolitím, protože pokud se Aes Sedai nespojí, budou moci svět před Temným bránit pouze asha'mani. Mezitím musí Rand al'Thor znovu vsadit vše do hry, v níž je v sázce on sám – aniž by věděl, kdo jsou jeho skuteční spojenci a kdo nepřátelé....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30288/kolo-casu-krizovatka-soumraku-30288.jpg 4.213
Série:

Kolo času (10.)

Orig. název:

Crossroads of Twilight (2003)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Návrat
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

petrulka
11.03.2015

Tak nějak nechápu, co se stalo. Absolutně zbytečný díl. Zásadní informace by se daly shrnout snad do dvaceti stran. Jinak ty stovky dalších jsou jen úvahy, přemýšlení co si kdo myslí, co kdo udělá nebo co plánuje udělat a jak..koukání z oken a uhlazování suknic. Občas odfrknutí.
K dočtení jsem se musela vyloženě nutit. Škoda, potenciál by byl obrovský. Tohle hodnocení mě opravdu mrzí, ale nenašla jsem nic pozitivního, nic co by mě ke knížce přikovalo.

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Autor a jeho další knihy

Robert Jordan

Robert Jordan
americká, 1948 - 2007

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených24x
v Doporučených3x
v Knihotéce21x
v Chystám se číst4x
v Chci si koupit1x
v dalších seznamech2x