Krize a krizová intervence

Krize a krizová intervence https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/369427/bmid_krize-a-krizova-intervence-tRy-369427.jpg 5 7 3

Co je to krize? Co lidé v krizi prožívají? Kdo, a hlavně JAK jim může pomoci? To jsou základní otázky, na něž renomovaní čeští autoři hledají odpovědi. Pokusili se identifikovat jednotlivé kroky, které můžete při poskytování krizové intervence sledovat, a provázet tak klienta jeho krizí. Kniha je určena pracovníkům v profesích, kteří se při výkonu svého povolání setkávají s lidmi v krizové situaci - psychologům, psychiatrům a dalším lékařům, zdravotnickému personálu, duchovním, pracovníkům v sociálních službách, pedagogům, personálním manažerům, pracovníkům integrovaného záchranného systému, linek důvěry a různých dobrovolných organizací, ale také lidem, kteří mají ve svém okolí někoho, kdo prochází krizí a komu by rádi pomohli.... celý text

hu_87
27.05.2020 4 z 5

Knížka se mi líbila, ale chvílemi na mě působila příliš teoreticky a málo prakticky (což je zrovna u krizový intervence celkem problém).
I tak se knížka vyplatí přečíst, je to hodně podnětné a zajímavé (včetně informací o nějakých těch linkách důvěry apod.).

LadyLane
08.03.2020 5 z 5

Odborná publikácia venujúca sa rôznym typom kríz, poskytujúca veľa príkladov a postupov v rôznych situáciách.

Stoklaska
12.02.2018 5 z 5

Výborně zpracovaná kniha, spíše pro odbornou veřejnost. Čtenáře udiví, co všechno se může stát životní krizí.