Krištáľový záliv vo Friday Harbore

Krištáľový záliv vo Friday Harbore https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/188642/bmid_kristalovy-zaliv-vo-friday-harbore-65200b90b81ef.jpg 4 36 4

Friday Harbor série

< 4. díl

Pôvabná mladá dáma Justine Hoffmanová má takmer všetko, čo si v živote priala: slušný majetok, zmysluplnú prácu aj príjemné spolupracovníčky. Chýba jej už len jediné, ale zato najpodstatnejšie – láska. Keď vysvitne, že nevydarený ľúbostný život je dôsledok kúzla, ktoré na ňu uvrhla jej vlastná matka, Justine vezme spravodlivosť do vlastných rúk. Čoskoro jej skríži cestu Jason Black, „génius v tele Adonisa“, vďaka ktorému spozná oheň aj mráz nespútanej vášne, o akej dovtedy mohla len snívať. Všetko však nasvedčuje tomu, že za nádherné chvíle v náručí svojej lásky zaplatí privysoký účet...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (SK)

The Crystal Cove , 2013

avalonek
22.04.2022 5 z 5

Konečně se ke mě dostal tenhle díl.Sice ve slovenském jazyce,ale i tak to stálo za to.Bosorky já ráda a krásné konce taky,takže nemám co vytknout .Super

munka
21.04.2020 4 z 5

Verná tradícií, že série majú byť úplne, som si prečítala aj túto knihu. Trochu slabšie oproti predchádzajúcim dielom, ale Kleypas je moja obľúbená autorka, tak jej to "odpustím"

havrmoni
12.08.2018 4 z 5

Líbilo se mi to,příběh byl takový napínavý,jak to s těmi kouzly nakonec dopadne. Jen už toho bylo nějak moc.

janesy
02.04.2016 4 z 5

Na vydání v češtině jsem nečekala a pustila jsem se do slovenské verze. Milý příběh, první dva díly se mi však líbily více. Tady už podle mého názoru bylo mystična a kouzel trochu moc.

čarodějnice majáky sabaty čarodějnic

Kniha Krištáľový záliv vo Friday Harbore je v