Křišťál a ostatní křemeny v léčitelství

Křišťál a ostatní křemeny v léčitelství https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45226/kristal-a-ostatni-kremeny-v-lecitelstvi-45226.jpg 5 8 2

Autor nabízí vyčerpávající přehled léčebných způsobů křišťálu podle jednotlivých druhů, barevných variací, krystalových a morfologických tvarů. Popisuje různé způsoby očisty, práci se siderickým kyvadélkem a křišťálovou koulí. Zvláštní kapitoly vyhradil kamenům zvěrokruhu a křemenům pomáhajícím nejen při zdravotních, ale i psychických problémech. ... celý text

sira
03.09.2016 5 z 5

Všechny knihy od pana Kreperáta jsou skvělé, ale tato mne oslovila nejvíce, protože s křemeny se nejvíce setkávám a tak oceňuji takhle podrobnou publikaci. Každému druhu křemene je věnována pozornost - účinky, základní informace o kameni, ale i naleziště u nás. Kniha obsahuje stejně jako jeho předchozí knihy část věnovanou zvěrokruhu (informace o vhodných krystalech pro příslušná znamení), základní informace o práci s krystaly a přehlednou tabulku s problémy, se kterými mohou krystaly pomoci. Tuto knihu považuji od něj asi za nejvíce přínosnou, stále se k ní vracím.

katerina4252
04.06.2016 5 z 5

Opravdu pekne pocteni. Nejedna se ciste jen o nauku o kristalu, jeho slozeni atd., ale i o moc pekne spiritualne psychologicke povidani. Kniha je o leceni a praci s kameny, ale dle mne ma autor moc pekny nahled do lidske duse celkove. Mam mensi sbirku kamenu a nekolik knih o leceni s nimi a encyklopedii, vetsinu v anglictine a par jich je super, ale tato kniha od naseho autora je takova jina - velmi citliva, takove pohlazeni po dusi.

kameny

Kniha Křišťál a ostatní křemeny v léčitelství je v