Kriminální případy ze Šumavy IV.

Kriminální případy ze Šumavy IV. https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353079/bmid_kriminalni-pripady-ze-sumavy-iv-NRA-353079.jpg 4 7 4

Na půvabnou Šumavskou krajinu zhlížejí z výšin Blatný vrch, Plechý, Velká Mokrůvka, Boubín… To je Šumava. Místní lidé žijí v jednom z nejkrásnějších a nejromantičtějších koutů naší země. Ani zločin se však Šumavě nevyhýbá. Dokazuje to i tato kniha, v níž jsou popsány kriminální případy, které se v příhraničním hornatém regionu odehrály. Třeba vražedný útok snachy na nenávistnou tchyni, kauza ženy ubodané bývalým manželem, vražda všemi oblíbeného kněze nebo nález rozřezaných lidských ostatků v příkopu u silnice a další případy. I to byla, je a bezpochyby i dál bude Šumava.... celý text

sakro
14.04.2024 5 z 5

První a třetí díl Kriminálních případů ze Šumavy už jsem přečetl a hodnotil dříve, teď jsem se v knihovně potkal s dílem čtvrtým. Naštěstí nevybočil z velmi slušných vyjetých kolejí. Jednotlivé příběhy se opět velmi příjemně čtou. Dobře jsou vybrány případy jak ze šumavské historie, tak z doby nedávné. Za mě velmi zdařilá kniha k odpočinku.

Anmara
21.11.2022 4 z 5

Zajímavé případy popsané povídkovou formou - některé zdařileji, jiné méně. Přečetla jsem za pár hodin během cesty vlakem a přesně to sedlo.

daza.dt
12.05.2020 5 z 5

Krátké příběhy, četlo se velmi dobře, škoda, že není více dílů.

ivoiro
27.01.2018 5 z 5

Skvělá sbírka kriminálních případů.

Kniha Kriminální případy ze Šumavy IV. je v