Kriminalistika

Kriminalistika https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265536/kriminalistika-265536.jpg 5 9 3

Učebnice zpracovaná našimi předními odborníky zachycuej celý předmět kriminalistiky, tj. úvod do kriminalistiky, technické a přírodovědné metody, taktické metody a metodiku vyšetřování jednotlivých druhů trestních činů. Kromě teoretického výkladu čtenář v učebnici najde i praktické příklady z vyšetřovací praxe a četné názorné ilustrace (fotografie, grafy, tabulky, apod.). Snaha autorů publikace je zachytit aktuální stav poznání, novinky a moderní metody kriminalistické činnosti.... celý text

Albydeeere
05.02.2021 5 z 5

Tato kniha - učební materiál, mne doprovázel celým studiem na Policejní akademii České republiky v Praze. Díky této knize jsem prošel státnicemi u pana Konráda. Prof. Musil a kolektiv napsali velmi dobrou knihu, která poskytne informace odborníkům, ale i vhled široké veřejnosti. Za mne nejlepší novodobá učebnice kriminalistiky.

Fenris
21.10.2017 5 z 5

Pomohla mi udělat zkoušku z Kriminalistiky, za mě 5 hvězd. :D

StepkaStepka
17.09.2017 4 z 5

Vhodná učebnice pro každou profesi, která se dotýká kriminalistiky, tak pro zvědavé zájemce z řad veřejnosti.

kriminalistika učebnice vyšetřování

Jan Musil