Krimi dekameron

Krimi dekameron https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292326/bmid_krimi-dekameron-1SP-292326.jpg 3 7 3

Krimi dekameron série

Jan Kučera, vysloužilý policista, pro vás vybral 19 nejpikantnějších případů s erotickým podtextem, které v průběhu své kariéry u policie musel řešit. Některým z nich se s bývalými kolegy dodnes smějí, na jiné by raději zapomněli, protože odhalují i je, příslušníky policie, doslova v jejich nahotě.

Zandy1
16.08.2023

Příběhy jsou celkem čtivé už proto, že zvolené téma je sázkou na jistotu. Ovšem vše kazí osoba autora, který se zde prezentuje jako otrok svého přirození. Díky své mizerné (nejen) pracovní morálce klidně zneužívá služební automobil k sexuálním hrátkám (naštěstí jen) se ženami a služebnu VB si plete s hampejzem. Až tak moc by to nevadilo, kdyby si paradoxně neustále otravně nestěžoval na bezdůvodnou šikanu ze strany svého šéfa. Ani po těch desítkách let mu nedochází, že člověk s takovou pracovní morálkou je noční můrou každého zodpovědného vedoucího pracovníka.

Lenny311
28.08.2018 5 z 5

Velmi zajímavá a neobyčejná četba. Povídky jsem přečetla jedním dechem!

Jaja17292
27.08.2018 5 z 5

Povídky mne ukázali dobu mého dětství. Kniha je pro mne velmi čtivá. Doporučuji.

Jan Kučera
česká, 1951