Tři vypečení sledi

Tři vypečení sledi https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198571/mid_tri-vypeceni-sledi-b0d-198571.jpg 4 16 3

Křídla & spol. série

Emily nedávno zdědila podivný domek na nožičkách a s ním i poněkud nezvyklou detektivní kancelář. Už několik měsíců vyhlíží netrpělivě zákazníky, když tu jeden ctihodný džentlmen záhadně spadne z nebe vprostřed parku, úspěšný krejčí přijde ze dne na den úplně o vše a jistý svatební dort je rozmetán na kusy. Mají snad tyto tři události něco společného? Kdo krade lidem jejich štěstí? Detektiv Cardwell má podezření, že je to případ jako stvořený pro Emily, kocoura Šídla a jejich vílí přátele. Zdá se, že detektivní kancelář Křídla & spol. právě dostala šanci objasnit první zločin. První vydání.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladá fronta

Three Pickled Herrings , 2012

marketa6511
31.08.2019 5 z 5

Právě dočítáme a opět, po Operaci Králíček, další skvělá dětská detektivka. I má přesně ty pasáže, které pochopíte až na konci. A tak to má být.

JanaDor
30.06.2014 5 z 5

Konečně jsem se dočkala a přečetla si druhý díl série Křídla a spol. Opět se mi kniha moc líbila, jak příběhem, stylem vyprávění i ilustracemi. Kniha je určena dětem od osmi let, které mají rády víly a čáry. Dětem by možná mohly vadit anglické jména, ale přijde mi, že tentokrát jich tam tolik není nebo jsem si na ně zvykla. Příběh je přes svoje záhady dobře pochopitelný a malí čtenáři mohou pátrat spolu s Emily.

brčko-A
17.06.2014 5 z 5

Bomba knížka,lepší než 1.díl. Chtěla bych mít taky křídla.

Sally Gardner
britská, 1954
2013  84%Operace Králíček
2014  86%Tři vypečení sledi
2017  85%Zmizení Šimona Šťopky
2018  100%Záhada zápalkového zloděje

Kniha Tři vypečení sledi je v