Krevní pouto

Druhá kniha s Mercedes Thompsonovou v hlavní roli. V dnešní době vládne světu věda, která zakazuje upalování, topení nebo veřejné lynčování čarodějnic. A průměrný zákona dbalý občan se naopak nemusí bát příšer ve tmě. Někdy lituji, že nejsem průměrný občan…Mercy Thompsonová má přátele na hlubokých místech – a v temnotě. A teď jednomu z nich dluží laskavost a souhlasí, že pomůže příteli Stefanovi předat vzkaz jednomu z upírů.Ale tento upír není obyčejný – a stejně tak démon, který v něm přebývá…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30739/krevni-pouto-7ej-30739.jpg 4.6666

Mercedes Thompsonová (2.)

Blood bound (2007)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

Evka3814

Tuto sérii si začínám víc a víc užívat,čte se sama. Můžu jen doporučit

Lethania

Další díl mě rozhodně nezklamal. Spíš naopak. Mercy a Adam mi jsou čím dál víc sympatičtější. Knihu jsem měla přečtenou za jeden den, což samo o sobě vypovídá o skvěle napsaném příběhu.

Lenka40

Tak další díl s Mercedes je za mnou a opět mě nezklamal. Opět příjemné oddychové čtení . Takže šup na další díl . =)

Ailee

Jediný důvod, proč nemohu dát plný počet, je ten konec. Hlavní rozuzlení, moment, kdy čekáte gradaci a napětí, kolem vás tak nějak projde a nezanechá ve vás nijak extra rozvířené pocity. V tomhle byl první díl o něco lepší. Přesto se však kniha četla strašně rychle a to i když se některé informace, která nám autora podávala, i několikrát opakovaly. Z "poslední stránku a jdu se najíst" zbylo "sakra, ještě chvíli to vydržím", takže mě při četbě doprovázelo strašidelné kručení v žaludku.

claryssa

Zhruba uprostřed této knihy se nachází nejlepší strašidelná scéna, jakou jsem kdy četla. Opravdu jsem se bála, a to jsem ji četla ráno, při denním světle, v autobuse na cestě do školy. Skvěle popsané, ježily se mi z toho chlupy, vážně. Autorka dokázala vytvořit záporáka, jež naháněl při pouhé zmínce strach. Nemůžu nic, než chválit až do nebe. Mercedes Thompsonová se pomalu ale jistě stává jednou z mých nejoblíbenějších ženských postav. Btw, #TeamAdam

Andynka
29.12.2017

Mnohem lepší než první díl. Jen nemám ráda, když se citové zápletky řeší moc dlouho, na druhou stranu... co Vás lépe navnadí na další díl série ? Tak hurá do dalšího příběhu kojota. :)

Anna Elizabeth
12.09.2017

Celá série je skvělá! :)

JanaBel
15.07.2017

"pozor...tyto knihy jsou návykové" mělo by stát tučným písmem na každé od této autorky....humorné,napínavé, prostě super...těžko se od nich odtrhává, dokud je nemáte dočtené

PeťkaW.
22.03.2017

Druhý díl byl o poznání lepší, než jeho předchůdce. Děj byl lépe vystavěný, autorka vybrousila svůj čtivý styl vyprávění a příběh skvěle odsýpal. Trochu mi vadilo zdlouhavé a několikanásobné opakování faktů, které čtenář zná už z prvního dílu. Zbytečně rušily, ale chápu, že Briggs chtěla, aby byl příběh srozumitelný i pro ty, co třeba jedničku nečetly. Kostra příběhu byla prvnímu dílu dost podobná, což mi obvykle vadí, ale tady jsem to nějak dobře skousla. Líbí se mi, jak autorka dokáže přesně "dávkovat" napětí, čímž probouzí čtenářovu zvědavost a nutí ho číst pořád dál a dál. Jsem zvědavá, co za zápletky vymyslí do dalších dílů.

Fizulka71
06.03.2017

O fous lepší než první díl, Mercyina kojotí nespoutaná povaha se prolíná s tou lidskou, je to správná nezávislá holka. Ať se vlkodlaci organizujou jak chtěj, upíři ať si politikaří, vystrkují jí na okraj své společnosti, ale ona jim ukazuje onen pomyslný vztyčený prostředníček. Protože nakonec všichni zjistí, že se bez ní se stejně neobejdou. Jen bylo moc líto Daniela, ten kluk si takový osud nezasloužil.

SimaX
20.01.2017

Jak už jsem psal u prvního dílu série Mercedes Thompsonové, je to moje krevní skupina.

evik.sv
30.12.2016

Úžasné dobrodružství s Mercy, Stefanem a smečkou!Ten zlobivý kojot je mi čím dál víc sympatičtější...:)

witchersbitch
29.12.2016

napínavé, pěkně napsané, líbilo se mi víc než předchozí díl - těším se na další!

Horrorstorygirl
12.11.2016

Skvěle kompikovaný děj, zápletité osudy postav , no prostě učebnicový román Knížka vás přenese kilometry daleko přímo k ději . Budete prožívat pocity postav a možná se snimi i sžijete . Děkuji vám Patricio Briggs za skvělý zážitek :D XD

JupiterFire
28.10.2016

Po prvním díle musím říct, že se autorka o moc zlepšila. Líbí se mi kombinace fantasy romantické tak trochu detektivky. Moc pěkné. Mercy opět nezklamala, je nespoutaná, drzá a správně praštěná. I Adam je mi čím dál sympatičtější. Určitě doporučuju :)

Mellisek
11.10.2016

Kniha nebyla špatná trochu delší, ale ke komplikovanému ději to i trochu patří. Hlavní hrdinka mi přijde maličko ohraná a to jen protože no co si budeme povídat neustále jí někdo podceňuje ale i tak je to ONA kdo vždy vše vyřeší :D tak uvidíme jak si knižní sága povede dál :)

Katie46
04.09.2016

Kniha mi přišla delší a místo dost protahovaná až zbytečně. Konec byl nakonec na pár kapitol. Přesto příběh pěkný, poutavý a na oddychové čtení jako stvořený. Rozhodně budu v sérii pokračovat.

Lenka40
21.08.2016

Raven11
31.07.2016

Stejně jako po předchozím díle jsem prostě nadšená! Rozepsala bych se víc, proč je tato série super, ale myslím, že kdo četl už ví a já musím rychle na třetí díl :D

Evule114
02.05.2016

Druhý díl pro mě ještě víc napínavý než ten první a přečetla jsem jej jedním dechem. Výborný děj, moc se mi to líbilo. Každopádně jsem si ale myslela, že tam bude alespoň nějaký sex, ale děj to naprosto vynahrazuje, tak se nechám překvapit, co přinesou další díly.

Luke_Br
25.02.2016

Začátek knihy se mi zdál poněkud utahaný a mdlý, ale posléze se to rozjelo a bylo to poutavé a napínavé čtení. K dalšímu dílu se asi časem propracuji, jelikož mě bude zajímat další osud Mercedes

Allie16
17.02.2016

Tento druhý ,,upíří" díl byl snad ještě lepší než první. Pořád ale nevím, jestli fandím Samovi, Adamovi či Steffanovi... ale ne, vlastně to vím. Samuel je nejlepší :-). Jdu hned na díl třetí. A všem Mercy a její příběhy doporučuji. Děj vás naprosto pohltí a na chvíli zapomenete na svět kolem sebe.

Eneo
11.08.2015

Mercedes Thompson se mi zdá jako Anita Blake v počátečních dílech. Jen doufám, že nebude stejně tak ochuzená o děj.

julliette
05.04.2015

Je to super kniha. Je tam akce, romantika a velmi mě zaujal milostný čtyřúhelník. Jak to ta Mercedes dělá, že mám kolem sebe tolik chlapů? :D

alzbet
22.02.2015

Pro mě byl tento díl lepší než první, docela jsem se pobavila. Knížka je docela krátká, má spád, dostatek akce a v podstatě neobsahuje moc hluchých momentů. Jediné co, tak na můj vkus se do děje příliš začíná vmíchávat milostný trojúhelník - nedejbože čtyřúhelník, uvidíme, kam to autorka dovede v dalších dílech. Příjemná oddechovka.

Laf
09.12.2014

Tato série se mi začíná líbit stále víc a víc. Její postavy jsem si velmi oblíbila a těším se na pokračování:)

jana5962
09.12.2014

Díky téhle sérii jsem pochytila spoustu dobrých i špatných zlozvyků. např. nemluvila jsem po dobu čtení sprostě. Zee je prostě správnej pán :D. Moc jsem si tuhle sérii užila. Příjemná od-dechovka ke které se ráda vracím.

Nelly
21.11.2014

Kniha měla sice pomalejší rozjezd, ale konec vše vynahradil. Pořád Ti fandím, Mercy!

Sarlan
19.11.2014

Po první knize sice trochu slabší a není to úplně můj styl, přesto jsem knihu hltal od začátku do konce.

angelbooks
30.06.2014

Jednička se mi zdála lepší, ale druhý díl měl taky co do sebe :).
Ze začátku se mi do toho moc nechtělo... Ale po chvíli jsem změnila názor :).
Určitě se pustím do dalších dílů :).
Vřele doporučuji :).

vlkodlaci magie kožoměnci městská (urban) fantasy

Patricia Briggs

Patricia Briggs