Mafiosa

Mafiosa https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344262/bmid_mafiosa-5xK-344262.jpeg 5 450 84

Krev za krev série

< 3. díl

Sofie žije v nebezpečné lži – pod ochranou obávaného mafiánského klanu se snaží vést normální život. Taková přetvářka však nemůže trvat navěky. Její srdce patří muži, jenž má na rukou krev, a Sofie se stává terčem znepřátelené rodiny. Chce se pomstít těm, kteří jí nejvíc ublížili, dokáže za to však zaplatit cenu a stát se mafiánkou?... celý text

Romány , Pro ženy , Thrillery

Vydáno: , Baronet

Mafiossa , 2017

Kayla
06.03.2018 5 z 5

Tak tahle série je vážně úžasná. Jsem upřímně ráda, že jsem si počkala až vyjdou všechny díly, jinak bych to čekání nevydržela. Nemám slov. Autorka se nebála jít do pořádné akce a násilí. Co bych v knize ještě uvítala je víc scén a prostoru mezi Sofi a Lucou. Přišlo mi, že jim autorka dala malý prostor, zatímco mezi Nicem a Sofii toho prostoru bylo zas dost. Ale je to můj subjektivní názor. Přiznám se, že jsem hodně velká romantička. Ale i přesto je to NÁDHERNÁ SÉRIE ❤️❤️❤️

anetka.repova
05.03.2018 5 z 5

Tak tohle bylo něco. Děkuji autorce, že něco takového napsala. Proč jsem se jenom tak dlouho odhodlávala si celou sérii přečíst.

Bože, já chci další takové knihy. Poslední díl byl tak vzrušující, asi nejlepší ze všech. Jsem ráda, jak to dopadlo.

Boží, boží, boží, prostě boží.

Zamilovala jsem se!

malazluta
01.03.2018 3 z 5

Důstojné zakončení série, několik zvratů v ději - ty, které jsme čekali i ty, které jsme nečekali. Celkový pocit s mafiánské série pozitivní:-)

veveronka
25.02.2018 5 z 5

výborné jako vždy

zuzikis
14.02.2018 5 z 5

Úžasná trilogie. A každá další kniha byla lepší a lepší. Ten příběh dospěl k tomu nejlepšímu. Kniha byla napínavá, šokující a trocha romantiky nechyběla. Vřele doporučuji.

Ivule_M
10.02.2018 5 z 5

Celá trilogie byla naprosto skvělá, plná napětí s trochou romantiky. Doporučuji. Určitě se k nim za nějakou dobu vrátím. :-)

ivedoo
08.02.2018 5 z 5

Nejlepší zakončení trilogie, ani jsem neočekávala, jak tento poslední díl bude úžasnej. Musím přiznat, že jsem bulela jak malá holka, nejen u jedné kapitoly. Od začátku jsem fandila Lucovi a Sofii, naprosto skvělý pár, jsem ráda jak to s nimi dopadlo. Jsem šťastná, že to nakonec dopadlo happy endem. Myslela jsem až skoro do konce, že to skončí smrtí jednoho z nich. Nejlepší napínavá a romantická trilogie, co jsem četla. Měla jsem ji přečtenou za necelé 3 dny. To si určitě nesmíte nechat uniknout.

Sabishej
06.02.2018 5 z 5

Krásné završení celé trilogie. Autorka se s každou knihou zlepšovala, a její další knihy (pokud budou, v což doufám) už budou perfektní.
Poslední díl byl stejně napínavý, a romantický jako ten druhý, ale měl víc emočních scén, díky kterým jsme se lépe dostali do děje. A ty "krvavé" scény byly podle mě tak akorát pro ženské čtenáře, naopak tam mohlo být více té erotiky, aby to bylo vyvážené.
Sofie byla svými úsudky a chováním vážně reálná, ale o ostatních Falconových to říct nemůžu. Samozřejmě Luca máme rádi všichni. ;)
Konec a epilog byl dokonalý, a pokračování nebo novela "po" by podle mě nebyla vůbec k zahození. Zase dávám 5* a knihu vřele doporučuji.

stepka3765
21.01.2018 5 z 5

První díl pro mě nebyl až taková pecka, ale pořád dobrá oddychovka. Ale druhý díl byl bomba a třetí díl jsem přečetla za jeden den, nemohla jsem se od něj odtrhnout! Naprosto skvělé zakončení trilogie. Celou sérii hodnotím jako jednu z nejlepších co jsem zatim četla.

Š.Ala
09.01.2018 5 z 5

Strhující a napínavý příběh, od kterého prostě nemůžete odejít.

mmmisulka.r
07.01.2018 5 z 5

Fenomenální závěr celé série.
Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček!

Elčokča
06.01.2018 5 z 5

No, uvěřitelné nebo ne, bylo to strhující a maximálně napínavé. Teď už mi ta nepravděpodobnost ani nevadila, protože takhle čtivých knih znám málo. Jediné, co mě ve čtení brzdilo, bylo to, že jsem si musela - CHTĚLA! vyhledávat a překládat italské výrazy. (Nemám tištěnou verzi, možná je v knize na konci překlad...)

MinaHawke
31.12.2017 5 z 5

Skvělé zakončení této série, která mě vážně bavila. Luca a Sofie byli kouzelní, moc jsem jim to přála. Určitě doporučuji k přečtení.

keiko33
27.12.2017 5 z 5

Davam sice plny pocet, ale len preto, ze to bolo velmi citatelne. Od serie sa proste nedalo odtrhnut. Tri knihy, za tri dni. Sofia ma len 17, takze by tato seria mala byt pre YA. Sexualne opisy tam neboli ziadne, ani len vasnivejsie bozkavanie, no vrazdenia tam bolo az az. Takze vlastne ani neviem posudit, pre aku vekovu hranicu je tato seria urcena. Po precitani poslednej casti mam zmiesane pocity ohladom hodnotenia. To vrazdenie bolo strasne nerealne a vsetko im prechadzalo, akoby policia bola len vysmech. A ani ten koniec mi nepasoval. Pre Sofiu a Lucu to sice skoncilo stastne, no akosi malo uveritelne a na ukor vsetkych ostatnych. Aj napriek vsetkemu, sa mi vsetky postavy pacili. Nikoho by som nevyradila.

helena19
27.12.2017 5 z 5

Knížka mě naprosto uchvátila a pohltila stejně jako celá knižní série. Konec byl dokonalý.

Ewik
05.12.2017 5 z 5

Skvělé zakončení super návykové série v opravdu mafiánském stylu. Podle obálky bych ani nehádala kolik násilí, krve a mrtvol se v téhle boží záležitosti ukrývá. Tolik vystřelených mozků jsem v tomto žánru hodně dlouho neviděla, vlastně ani nevím, jestli vůbec. :-)
Moc se mi líbí s jakou lehkostí se kniha četla. Ani jsem se nenadála a byl konec, což mě moc mrzí. Výborná žánrovka plná akce, napětí, sarkasmu, přátelství, oddanosti a lásky. Falconeovi jsou sice dost nebezpečná famílie, ale rychle si na ní vypěstujete závislost a zamilujete se. Luca je nesmírně charismatický a mezi všemi jednoznačně vyniká. Právě on dává knize to kouzlo a je škoda, že pro sebe neměl víc prostoru. Určitě bych se nebránila.

Opravdu moc doufám, že se od Catherine Doyle dočkáme dalších skvělých kousků, protože začala fantasticky. Celou sérii řádím mezi své oblíbené a vřele doporučuji!

Channach
04.12.2017 5 z 5

Sklenicí s medem to začalo, vlastně to začalo mnohem dřív, a Mafiosa sérii Krev za krev velkolepě ukončila. A zase jsem čumákovala do tmy! Perfektní! Recenze v záložkách.

Samira
03.12.2017 5 z 5

Velmi dramatický a maximálně mafiánský závěr skvělé série jsem si opravdu užila, ale drobnější výhrady mám. Erotika bývá cenzurována, ale násilí ne. Tomu nikdy příliš nerozumím. Kniha je opravdu již spíše románem pro ženy. Mrtvé bych ani nespočítala. Také jsem se zamýšlela nad skutečným zdrojem příjmů rodiny Falconeových, který se vůbec neřešil.
Ale jinak se četla absotulně sama a na mnoha místech velmi příjemně překvapila.
Nejvíc samozřejmě uchvátil samotný Luca...obrovská škoda, že pasáží s ním nebylo ještě o malý kousíček víc.
Závěr knihy byl poměrně otevřený, uvidíme jestli si autorka nenechává zadní vrátka, já bych se dalšímu čtení rozhodně nebránila.

Celou série opravdu doporučuji!

andrea4315
02.12.2017 4 z 5

Pěkně vygradovalo, hrdinka se velmi uvěřitelně zmítala mezi tím co by měla udělat a tím co by neměla udělat.
Asi spojler ale bez toho nepochopíte, proč ubírám jednu hvězdu. Prostě kdyby kniha skončila o kapitolu dříve, zařadila by se rozhodně mezi nezapomenutelné, bohužel autorka měla potřebu ještě něco dodávat.

DariDerek
28.11.2017 5 z 5

Perfektní zakončení série. Lépe to autorka vymyslet nemohla. :-)

láska smrt italská mafie

Catherine Doyle