Inferno

Inferno https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344259/bmid_inferno-OBT-344259.jpg 4 465 81

Krev za krev série

Sofie si není jistá, co vlastně k Nicolimu cítí. O to víc ji to táhne k Lucovi, jenž jí podle všeho rozumí. A když Sofie odhalí tajemství vlastní rodiny, upne se právě k staršímu z bratrů. Dokáže jí ale Luca skutečně pomoct? Nebo se postaví na stranu své rodiny? Sofii se obrátil život vzhůru nohama a nyní je odhodlaná vše napravit. Jenže Nicoli Falcone, na nějž se Sofie snaží zapomenout, se jí nechce vzdát – Sofie však pro útěchu svírá nůž jeho bratra. Křehký mír brzy naruší příchod dalšího mafiánského klanu a Sofie, již její srdce táhne jinam než její krev, se propadá stále hlouběji do temnoty podsvětí…... celý text

Romány , Pro ženy , Thrillery

Vydáno: , Baronet

Inferno , 2016

Sabishej
Sabishej
05.02.2018 5 z 5

Druhý díl byl mnohokrát lepší než ten první. Je tu více napětí, akce, zvratů, a celkově se příběh ocitl na vyšší úrovni. Taky tomu pomohlo odhalení zápletky celého příběhu, a ten milostný trojúhelník mě velice překvapil, i když jsem ho očekávala. Autorka se jinak nebojí co nejvíc znepříjemnit život hlavní hrdince, což mě vzhledem k námětu mafie těší - aneb že to není jenom samá romantika.
Knihu doporučuji, a těším se na pokračování. Ten konec byl fantastický.
PS: Fandím týmu Luca ;)

Ivule_M
Ivule_M
05.02.2018 5 z 5

Úžasný strhující příběh s mnoha nečekanými odhaleními. Napínavější než první díl. Nedá se od něj odtrhnout. Doporučuji! :)

Caitlin
Caitlin
21.01.2018 5 z 5

Tento díl se s Vendetou nedá vůbec srovnat.
Inferno bylo 100 krát lepší než první díl.
Knížka je velmi čtivá a nedá vám pokoj dokud ji nedočtete.
Příběh je nabitý akcí a plný napětí.
Moc mě to bavilo a všem vřele doporučuji.

Elčokča
Elčokča
06.01.2018 4 z 5

Dala jsem 4* za čtivost, ale za děj by to byly jen 3*. Bohužel pro mě bylo Inferno slabší než první díl. Nebo spíš ne ani slabší, ale ještě míň pravděpodobný. Mafie (navíc dvojí) by Sofii sledovala na každém kroku, odposlouchávala, vyhledávala podle telefonu, sociálka by ji nenechala jako nezletilou jen tak "bydlet u kamarádky" a Millie? Ta by byla cílem hned po Sofii. Ale i přesto se mi kniha líbila a těším se na závěr.

Š.Ala
Š.Ala
05.01.2018 5 z 5

Nemohla jsem se od toho odpoutat. Skvěle napsané. A u závěrečných zcén jsem měla pocit, že na sobě to teplo cítím. Skvělé, těším se na Mafiosa.

keiko33
keiko33
26.12.2017 5 z 5

Tak sa to poriadne vyfarbuje. Nepovedala by som ze lepsia cast ako prva, skor napinavejsia, plna zvratov a odhalenych tajomstiev. Co ma asi najviac prekvapilo, bola zmena Sofiinych citov. Takze som zvedava pre koho sa nakoniec rozhodne. Tesim sa na zaverecnu cast.

MinaHawke
MinaHawke
25.12.2017 5 z 5

I druhý díl je skvělý, nemohla jsem přestat číst dokud jsem ji nepřečetla. Prostě jsem musela vědět co bude dál. S událostmi co se staly (teda ne úplně se všemi) jsem spokojená. A už jdu číst poslední díl, protože prostě musím vědět co bude dál.

mm4433
mm4433
07.12.2017

Naprosto trapná záležitost. Ztráta času.

barborelka
barborelka
23.11.2017 5 z 5

No teeeeda, u prvního dílu jsem psala,že to není kniha kvůli které bych nespala a musela ji číst při každé volné chvilce....to ó druhém dílu říct nemůžu.....
Byla to PECKA, FAMÓZNÍ, NAPÍNAVÉ, SMUTNé ......až je mi líto, že čtu tak rychle

Zuza3336
Zuza3336
19.11.2017 5 z 5

První díl byl takový nijaký, nemohla jsem se do něj začíst. A ten druhý NAPROSTO ÚŽASNÝ. Nemohla jsem knížku odložit. Těším se na třetí.

Petra.M
Petra.M
15.11.2017 5 z 5

Jakože WOW ... málo kdy se stává u nějaké young adult trilogie, že je druhý díl o tolik lepší než první. Tady z toho jsem si sedla na zadek. Má to spád, děj se děje a ne vleče, přijde i něco nečekaného, všechno má hlavu a patu, nepostrádá to ani decentní humor. Musím říct, že už se mi dlouho nestalo, že bych tak soucítila s postavami a vnímala jejich bolest a pocity přes pouhá slova na papíře. Opravdu, klobouk dolů...

mmmisulka.r
mmmisulka.r
03.11.2017 5 z 5

Mám se snad cítit trapně, že tuto sérii doslova baštim! Ani náhodou!!! Potýkám se s otázkou, kdo je lepší. Falcone nebo Royal? :-D
Každopádně druhý díl je opravdu maze, lepší než první a to dost! Propadla jsem opět dalšímu kouzlu! No a co.
Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček!

Ewik
Ewik
30.10.2017 5 z 5

To byl nervák!! Včera večer jsem začala a dnes brzy ráno skončila. Taková nálož akce ve vyhroceném prostředí dvou znepřátelených mafiánských rodin mi nedovolila knihu odložit. Napjatá jsem byla jako struna a několikrát jsem se přistihla, že se mi chce až přeskakovat řádky, jak mě zajímalo, co bude dál.

Naprosto mě okouzlil Luka, jeho laskavost, starostlivost a něžná - skoro plachá romantická duše. Ano, oblíbence si vždy umím vybrat. :-)

Catherine Doyle má opravdu velký talent a jsem ráda, že se s námi o něj dělí prostřednictvím svých parádních knih. Jen tak dál, už se nemůžu dočkat dalšího dílu!

helena19
helena19
29.10.2017 5 z 5

Tak tenhle díl byl naprostá bomba. Ze začátku sice pomalejší plynutí děje, ale pak se to rozjelo a prostě wau... Nemůžu se dočkat dalšího dílu a především (spoiler: dalších scén Lucy a Sofie, zvláště se těším na to, jestli to co si myslím, že Luca poslední větou řekl, je to co si myslím.)

Samira
Samira
28.10.2017 5 z 5

Paráda! Tomu říkám mafiánsko-romantické čtení se vším všudy. Druhý díl v ději řádně přitvrdil, překvapil a hlavně ani na vteřinu nenechal vydechnout.
V takovém prostředí bych osobně nechtěla strávit ani minutu, ale v kůži skvělé hrdinky to byl zážitek.
K tomu navíc svérázně romantický Luca, co více si přát? Vím - okamžitě otevřít další díl:)!
Čekání by však naštěstí nemělo být dlouhé.
Doporučuji!

Channach
Channach
27.10.2017 5 z 5

Prostě neodložíte. Líbila se mi už Vendeta, ale druhý díl je lepší. Mnohem lepší než Royalové, musím přiznat a taky byla dřív. :) Více v mé recenzi v záložkách.

DariDerek
DariDerek
27.10.2017 5 z 5

Mnohem lepší než první díl, myslím, že pokud to půjde takto dál, Royalové nemají šanci :-))

Kristyna.20
Kristyna.20
22.10.2017 5 z 5

To byla jízda! Tajemství a lži jsou ještě více špinavější a krvavější, a zrady srdcervoucí. A přiznávám se, že Lucu zbožňuji, stal se mojí další nejoblíbenější fiktivní postavou :) Tahle série je naprosto parádní, moc se těším na závěrečný díl :)

EvaSupovic
EvaSupovic
22.10.2017 5 z 5

Jsem nedočkavá. Druhý díl se mi líbil snad i více :-D

Zusaninka
Zusaninka
21.10.2017 5 z 5

Skvelá kniha, oproti úžasnej prvej časti ešte napínavejsia, nedalo sa prestať čítať. Teším sa na finálnu časť a zbožňujem Luca :-)

láska smrt italská mafie

Catherine Doyle