Krev: Tajemství našeho "tekutého orgánu"

Krev: Tajemství našeho "tekutého orgánu" https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353000/mid_krev-tajemstvi-naseho-tekuteho-orga-uZK-353000.jpg 4 4 2

Populárně naučná knížka renomovaného autora a odborníka molekulární medicíny MUDr Ulricha Strunze, který na základě své dlouholeté praxe odhaluje tajemství krve, životně důležité tělesné látky, která je klíčem k našemu zdraví. Dozvíme se: Co všechno má krev v našem organismu na svědomí a co dokáže ovlivnit, co nám prozrazují krevní testy, rozebírá jednotlivé hodnoty a jak je lze ovlivnit přírodní cestou, zabývá se krevním oběhem, krevními skupinami, akutními i chronickými nemocemi, hormony apod.... celý text

Literatura naučná , Zdravotnictví

Vydáno: , Esence

Blur. Die Geheimnisse unseres "flüssigen Organs" , 2017

Mifo752
Mifo752
23.05.2020 3 z 5

Zo začiatku sa mi to dobre čítalo, dozvedel som sa veľa nových informácii o krvi a o orgánoch v našom tele. Po čase mi začala trocha vadiť neustála reklama na jeho stránku a na to že stále pisal že mi máme dať zmerať krv (asi 20x, mne by stačilo aj 5x :) ).
Ku koncu som už trocha preskakoval, lebo sa autor až moc opakoval. Ale inak dobrá kniha pokiaľ sa chcete niečo dozvedieť aké látky prúdia našou krvou.

KaroM
KaroM
15.01.2020 5 z 5

Dr.Strunz dokáže čtenáři - laikovi vysvětlit složité souvislosti mezi orgány a procesy v těle. Doplněno příklady z praxe. Kniha je celkově přehledná, barevné nadpisy, obrázky, tabulky.. Určitě se k ní budu vracet.

nemoci zdraví krev krevní msta krevní cukr krevní tlak

Ulrich Strunz
německá, 1943
2009  67%Spalte tuky správným jídlem!
2017  85%Krev: Tajemství našeho "tekutého orgánu"
2002  80%Žijeme zdravě
2011  90%Spalte tuky svými svaly bez potu i bez sportu