Krev pro rusalku

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Rusalky, žínky, meluzíny, říkejte jim, jak chcete, protože co si budeme vykládat, většinou se stejně živí jako šlapky. Stačí zaplatit a víla se vám promění, v koho si přejete. Má to ale malý háček – platí se krví. Pro dohled nad vílami je tu speciální policejní oddělení a lidé v něm vědí, že když děláte s vílama, vždycky se něco podělá. A Dominiku Stolbenkovi se teď život podělal víc, než by si kdy dokázal představit. Navíc se v řece objevila mrtvá víla a její smrt má vyšetřit právě on. Vítejte ve špinavém světě vílích bordelů, krve, staré magie a tajemství, která se nezastavitelně derou na povrch....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390163/krev-pro-rusalku-xbk-390163.jpg 4191
Nahrávám...

Komentáře (72)

Kniha Krev pro rusalku

ijcro
20. července

Moc přemítání a psychického drásání na hrdinu-závisláka. Ale čte se to dobře a některé reálie i vyznívají uvěřitelně. Chce to ale ponořit se do onoho světa nadpřirozena a nechat se jen tak vláčet příběhem. Za mě dobrý ;)

witko
05. května

Zajímavě pojato soužití lidí a víl. Autorka představila svůj svět, který mě velmi zaujal a dokázal bych si představit i pokračování.


Ailee
01. května

Kniha, ke které bych se asi nedostala, kdybych se nenudila a neměla ji v obsahu v klubu na audiotéce. Normálně daleko od mého žánru, ale musím říct, že mě to bavilo.

Navarro
17. dubna

Moc dobře se to četlo až na ten maličko přepálenej závěr.

Solverino
31. ledna

Sice spousta zajímavých nápadů, ale strašně rozevláté a zpomalené. Hlavní hrdina se pořád rýpe v minulosti a zabředá do nekonečných úvah o ničem... zřejmě je to mentálně ženská. Takže jsem dal asi třetinu a dál prostě nemůžu. Nedávám to... sorry :(

mirek2580
29. ledna

Kniha je čtivá, od začátku ž do konce, sice jsem se občas ztratil ve věčných úvahách hlavního hrdiny, velmi dobře napsaná, a na rychlý a pro mne, nepřekvapivý závěr... pozorný čtenář jistě ví proč...ale opravdu doporučuji přečíst, svět víl, rusalek, divoženek prolnutý do světa lidí...pozoruhodné. Díky PANÍ spisovatelko.

Anatom
20. ledna

Tohle bylo hodně ponuré, ale zároveň hodně dobře napsané. Žádná jiná kniha od Sněgoňové mě tolik nechytla.

Sahir
02. ledna

kniha se líbila - čtivé. neotřelý námět a překvapivé zakončení

1