Krev příšery

Krev příšery https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26470/krev-prisery-26470.jpg 4 146 17

Husí kůže série

Evan musí strávit část prázdnin u své podivínské pratety Katrin. Ve starém obchůdku s hračkami si koupí plechovku s Krví příšery - zelenou slizskou hmotou na hraní. Dají se s ní dělat různé legrační věci. Evanův pes Trigger si ji tak oblíbí, že kousek sežere. Ale pak se s hmotou začne dít něco podivného - zdá se, že se zvětšuje. A zvětšuje. A zvětšuje. A při tom roste i její hlad... ... celý text

Horory , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Monster Blod , 1993

Kojomy
Kojomy
30.09.2022 5 z 5

Doporučeno od maminky skvělé čtení.

blackoutzuzi
blackoutzuzi
14.05.2020 5 z 5

Další díl z pera skvělého R. L. Stina! Letos jsem se stala jeho velkou fanynkou a sérii dětských hororů Husí kůže můžu jedině doporučit. Krev příšery je dalším z originálních a nápaditých příběhů, při kterém i dospělák pocítí strach!

Liliana2006
Liliana2006
12.12.2019 5 z 5

Jedna z nejlepších knih této série.

kaja_scw
kaja_scw
06.03.2018 2 z 5

Kniha mě velmi zaujmula,a také přesvědčila že mohou být i krátké kvalitní horory.

Tesinka_Laufey
Tesinka_Laufey
23.02.2018 4 z 5

Skvělý hororový příběh, který poděsí mladší čtenáře a staršímu ukrátí delší cestu vlakem...Vadil mi jen uspěchaný konec. Pokud by byl popsán na více stranách, byl by určitě mnohem lepší.

buldozer5
buldozer5
25.01.2018 5 z 5

Další povedený kousek ze série Husí kůže. Hrozně mě ale mrzí, že už u nás nevychází nové díly, vždyť Stine jich napsal víc než sto.

monika7678
monika7678
08.09.2017

Toto je asi nejlepší kniga, kterou jsem zatím od R.L.Stina Četla. Velmi poutavá. Přečetla jsem ji na jeden nádeh. F

fena
fena
07.12.2016

nevite někdo jak se jmenovala ta holka

Cryptkeeper
Cryptkeeper
02.09.2015 5 z 5

Asi moje nejoblíbenější kniha ze série Tichá hrůza :)
Parádní děj,postavy i malé městečko,kde se vše odehrává.

plavání
plavání
28.06.2015

Kniha je velmi dobrá. Je napínavá. Je to jedna z mích nejoblíbenějších knih. Další díly ze série Husí kůže jsou taktéž nej.

Misan1993
Misan1993
15.05.2015 5 z 5

Jako mladšímu mi tyhle kousky od pana Stina přidělávaly potíže s usínáním, ale bylo to super! ;)

PonížilováA
PonížilováA
16.10.2014 2 z 5

Četla jsem to asi před a už ani nevím, co tam bylo, ale vím, že to bylo DOBRÝ.. Jako ostatní knihy ze sady Husí kůže.. :D

Filatov
Filatov
05.06.2014 3 z 5

O hodně slabší čtivo, než třeba série Správná pětka nebo Tajná sedma, ale pořád to svou kvalitu má a budu doporučovat mladší generaci to je jasné. :-)

Elisabet
Elisabet
18.06.2013 5 z 5

Přečtená během tří hodin ;D Napínavá, hororová a velmi dobře napsaná kniha. Kdybych ji četla před pár lety, asi bych měla nahnáno, ale dnes už se jen skláním před autorovou technikou psaní.

TessDragon
TessDragon
12.09.2012 5 z 5

Série Husí kůže.Tuto sérii jsem jako mladší milovala.Má v sobě dostatečnou špetku humoru,dobrodružství a hlavně strachu.Vřele doporučuji.

Scarletty
Scarletty
31.07.2012

Docela napínavé a chytlavě napsané :)

Verousek
Verousek
03.06.2012 4 z 5

Když tahle knížka vyšla, tak jsem si jí hned koupila, protože jsme očekávala prima horor - četla jsem totiž i jiné knížky od R.L. Stine. Kniha se mi moc líbila. Dnes už tuto knihu předávam mladší generaci

Robert Lawrence Stine
americká, 1943