Krev příšery

Evan musí strávit část prázdnin u své podivínské pratety Katrin. Ve starém obchůdku s hračkami si koupí plechovku s Krví příšery - zelenou slizskou hmotou na hraní. Dají se s ní dělat různé legrační věci. Evanův pes Trigger si ji tak oblíbí, že kousek sežere. Ale pak se s hmotou začne dít něco podivného - zdá se, že se zvětšuje. A zvětšuje. A zvětšuje. A při tom roste i její hlad... ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26470/krev-prisery-26470.jpg 3.8104

Tichá hrůza (2.)

Monster Blod (1993)

Horory, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

kaja_scw

Kniha mě velmi zaujmula,a také přesvědčila že mohou být i krátké kvalitní horory.

Tesinka_Laufey

Skvělý hororový příběh, který poděsí mladší čtenáře a staršímu ukrátí delší cestu vlakem...Vadil mi jen uspěchaný konec. Pokud by byl popsán na více stranách, byl by určitě mnohem lepší.

buldozer5

Další povedený kousek ze série Husí kůže. Hrozně mě ale mrzí, že už u nás nevychází nové díly, vždyť Stine jich napsal víc než sto.

monika7678
08.09.2017

Toto je asi nejlepší kniga, kterou jsem zatím od R.L.Stina Četla. Velmi poutavá. Přečetla jsem ji na jeden nádeh. F

fena
07.12.2016

nevite někdo jak se jmenovala ta holka

Cryptkeeper
02.09.2015

Asi moje nejoblíbenější kniha ze série Tichá hrůza :)
Parádní děj,postavy i malé městečko,kde se vše odehrává.

plavání
28.06.2015

Kniha je velmi dobrá. Je napínavá. Je to jedna z mích nejoblíbenějších knih. Další díly ze série Husí kůže jsou taktéž nej.

Misan1993
15.05.2015

Jako mladšímu mi tyhle kousky od pana Stina přidělávaly potíže s usínáním, ale bylo to super! ;)

PonížilováA
16.10.2014

Četla jsem to asi před a už ani nevím, co tam bylo, ale vím, že to bylo DOBRÝ.. Jako ostatní knihy ze sady Husí kůže.. :D

Filatov
05.06.2014

O hodně slabší čtivo, než třeba série Správná pětka nebo Tajná sedma, ale pořád to svou kvalitu má a budu doporučovat mladší generaci to je jasné. :-)

Elisabet
18.06.2013

Přečtená během tří hodin ;D Napínavá, hororová a velmi dobře napsaná kniha. Kdybych ji četla před pár lety, asi bych měla nahnáno, ale dnes už se jen skláním před autorovou technikou psaní.

RoseDawson157
12.09.2012

Série Husí kůže.Tuto sérii jsem jako mladší milovala.Má v sobě dostatečnou špetku humoru,dobrodružství a hlavně strachu.Vřele doporučuji.

Scarletty
31.07.2012

Docela napínavé a chytlavě napsané :)

Verousek
03.06.2012

Když tahle knížka vyšla, tak jsem si jí hned koupila, protože jsme očekávala prima horor - četla jsem totiž i jiné knížky od R.L. Stine. Kniha se mi moc líbila. Dnes už tuto knihu předávam mladší generaci