nehodnoceno
Kresťanská civilizácia je omyl: Kritika kresťanstva a kresťanskej ekonomiky – zakázaná kniha pre veriacich kresťanov obálka knihy

Friedrich Nietzsche vo svojom diele Antikrist napísal: Túto večnú obžalobu kresťanstva chcem písať na všetky steny, kde len sú, mám písmená aby aj slepí uvideli. Nazývam kresťanstvo jednou veľkou kliatbou, jednou veľkou najvnútornejšou skazenosťou, jedným veľkým inštinktom pomsty, ktorému nie je nijaký prostriedok dosť jedovatý, zákerný, podzemný, dosť malý, nazývam ho jedným nesmrteľným fľakom hanby ľudstva... Ja s tým súhlasím a pripájam svoju knihu....celý text

křesťanství

2022  Demokracia je totálny nezmysel
2011  Demokracia je principiálny omyl
2021  Zbytočná vakcinácia: Jednoduchá prevencia a ľahká liečba koronavírusu a iných chorôb
2019  Obroda Slovanov
2015  Zásadné omyly Západu a Vatikánu
2014  Kresťanská civilizácia je omyl: Kritika kresťanstva a kresťanskej ekonomiky – zakázaná kniha pre veriacich kresťanov

všech 9 knih autora

Kniha Kresťanská civilizácia je omyl: Kritika kresťanstva a kresťanskej ekonomiky – zakázaná kniha pre veriacich kresťanov je v