Rychlé šípy Jaroslava Foglara a Jana Fischera

Souborné vydání komiksových příběhů Rychlých šípů Jaroslava Foglara od kreslíře Jana Fischera. Kultovní český komiks, který milují celé generace malých i dospělých čtenářů, přichází v nové podobě. Rychlé šípy září tak, jak jste je ještě neviděli, a plní tím přání svých tvůrců. Navíc poprvé ve všech variantách, které Jaroslav Foglar spolu s Janem Fischerem vytvořili. Soubor vychází v unikátní grafické úpravě Martina T. Peciny a s rozsáhlým doslovem Tomáše Prokůpka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462693/rychle-sipy-jaroslava-foglara-a-jan-ig4-462693.jpg 4.99

Rychlé šípy (soubory)

Komiksy, Literatura česká, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Rychlé šípy Jaroslava Foglara a Jana Fischera

zandu

Úžasné. Ale...!!! Nevejde se mi na výšku do knihovny!!! Kniha je opravdu ve velkém formátu, který je asi o 1 mm větší než police mé knihovny (mám klasický kallax z ikea), takže ji tam opravdu nenarvu. Takže teď řeším, kam s ní. Tohle by měli vydavatelé zohledňovat! :-D

dukon

Nádherné vydání od A až po Z, konečně hodno výjmečnému postavení Šípů. Není divu, že se po ni jen pultech jen zaprášilo, hodně zdaru se sháněním. Vyplatilo se být trpělivý, čekat, nekupovat to od Olympie a ejhle je to tady.

TaLu

Kniha, která patří spíše do sběratelské kolekce. Myslím, že se zdařil záměr přiblížit Jana Fischera jako prvního ilustrátora Rychlých šípů. Dojala mě slova Jaroslava Foglara v úvodu a překvapilo originální vydání vzniku přátelství Mirka a Jarky. Jarka je svázaný a na plotě visí. Přišlo mi to vlastně logičtější, že nemůže utéct. A takových překvapení bude více. Těším se na další soubor s dalšími ilustrátory. A vlastně se těším na všechen čas, který opět prožiji s touto nezapomenutelnou partou přátel. Statečnost, čest, pravda, ochrana slabších. Rychlé šípy jsou Artušem a rytíři kulatého stolu v srdci Evropy.

markyticka

Kniha je moc pěkně udělaná - nejprve předmluva Jestřába, pak kompletní komiksy, zrestaurované a pěkně barevné, nakonec zajímavé povídání o tvorbě, fascinuje mne i obsah, kde je u komiksů uvedeno vždy první zveřejnění, nejen stránka v této knize. Vazba je fortelná, super jsou i dvě všité tkanice jako záložky a kvalitní papír, na kterém je kniha vytištěná. Jsem nadšená.