Rychlé šípy Jaroslava Foglara a Jana Fischera

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Souborné vydání komiksových příběhů Rychlých šípů Jaroslava Foglara od kreslíře Jana Fischera. Kultovní český komiks, který milují celé generace malých i dospělých čtenářů, přichází v nové podobě. Rychlé šípy září tak, jak jste je ještě neviděli, a plní tím přání svých tvůrců. Navíc poprvé ve všech variantách, které Jaroslav Foglar spolu s Janem Fischerem vytvořili. Soubor vychází v unikátní grafické úpravě Martina T. Peciny a s rozsáhlým doslovem Tomáše Prokůpka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462693/rychle-sipy-jaroslava-foglara-a-jan-ig4-462693.jpg 4.99
Série

Rychlé šípy (soubory)

Žánr
Komiksy, Literatura česká, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Rychlé šípy Jaroslava Foglara a Jana Fischera

Přidat komentář
zandu
30. dubna

Úžasné. Ale...!!! Nevejde se mi na výšku do knihovny!!! Kniha je opravdu ve velkém formátu, který je asi o 1 mm větší než police mé knihovny (mám klasický kallax z ikea), takže ji tam opravdu nenarvu. Takže teď řeším, kam s ní. Tohle by měli vydavatelé zohledňovat! :-D

dukon
19. dubna

Nádherné vydání od A až po Z, konečně hodno výjmečnému postavení Šípů. Není divu, že se po ni jen pultech jen zaprášilo, hodně zdaru se sháněním. Vyplatilo se být trpělivý, čekat, nekupovat to od Olympie a ejhle je to tady.


TaLu
13. dubna

Kniha, která patří spíše do sběratelské kolekce. Myslím, že se zdařil záměr přiblížit Jana Fischera jako prvního ilustrátora Rychlých šípů. Dojala mě slova Jaroslava Foglara v úvodu a překvapilo originální vydání vzniku přátelství Mirka a Jarky. Jarka je svázaný a na plotě visí. Přišlo mi to vlastně logičtější, že nemůže utéct. A takových překvapení bude více. Těším se na další soubor s dalšími ilustrátory. A vlastně se těším na všechen čas, který opět prožiji s touto nezapomenutelnou partou přátel. Statečnost, čest, pravda, ochrana slabších. Rychlé šípy jsou Artušem a rytíři kulatého stolu v srdci Evropy.

markyticka
19. března

Kniha je moc pěkně udělaná - nejprve předmluva Jestřába, pak kompletní komiksy, zrestaurované a pěkně barevné, nakonec zajímavé povídání o tvorbě, fascinuje mne i obsah, kde je u komiksů uvedeno vždy první zveřejnění, nejen stránka v této knize. Vazba je fortelná, super jsou i dvě všité tkanice jako záložky a kvalitní papír, na kterém je kniha vytištěná. Jsem nadšená.