Hoši od Bobří řeky (komiks)

Hoši od Bobří řeky (komiks) https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/188440/mid_kreslene-serialy-jaroslava-foglara--xWs-188440.jpg 4 55 5

Legenda dětské literatury - Hoši od Bobří řeky - vychází opět jako hold Jaroslavu Foglarovi, ale hlavně jako dárek statisícům jeho věrných čtenářů a pokračovatelů. Dva mladí kluci se poperou o míč se skupinou stejně starých mladíků, když je spatří o něco starší člověk. Tak začínají dobrodružství Hochů od Bobří řeky, klubu mladých chlapců, kteří zažívají kouzla kamarádství a dobrodružství v přírodě.... celý text

Rolada88
Rolada88
23.12.2023 5 z 5

Nejslepsi kniha od Foglara

ještěrka38
ještěrka38
06.09.2021 4 z 5

Foglar je klasika. Po přečtení knihy si myslím, že by si ji dnešní děti měly přečíst. Zvlášť ti, kteří mají pocit, že se pořád nudí.

yellowbanna
yellowbanna
09.04.2020 5 z 5

Nebyla jsem si jistá, jestli už na foglarovky nazrál čas. Máme doma pár komiksových verzí, protože jiné komiksy teď u kluků letí, ale tyto zatím míjeli bez povšimnutí. A pak přišlo audiozpracování v rozhlase a já zkusmo nabídla první kapitolu místo svého obvyklého večerního čtení. Chytlo se to! Oba mí synové se do poslechu opravdu ponořili, poslouchali bez dechu každý večer a kdybych náhodou chtěla zapomenout, oni se vždy připomněli. A když čtení skončilo, starší syn zvědavě sáhl i po knize. Musel přeci porovnat, jak se liší ilustrátorova představa hochů od té jeho a jestli Sluneční zátoka vypadá opravdu jako ta na Sázavě, kam jsme za Jestřábem zavítali v předloňském létě i my :-) A já se těším, že nám Hoši od Bobří řeky otevřeli cestu i k dalším foglarovkám.

Halt468
Halt468
05.02.2020 5 z 5

Super!

vitavita
vitavita
14.03.2012

Komiksům jsem nepšel na chuť - ale dá se někdy prohlédnout.