Křeček

Křeček https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28824/krecek-28824.jpg 4 11 4

Jakého křečka si mám pořídit? Jakou klec mu mám obstarat? Jaké krmení mu bude chutnat a kolik? Jak ho ochočím? Co mám dělat, když můj křeček onemocní? Odpovědi na tyto a další otázky a také spousta užitečných rad pro chov křečků najdete v této knížce, která je určena mladým chovatelům. Překrásné fotografie a jednoduchý a poutavý text.... celý text

Hobby Příroda, zvířata
Vydáno: , Fragment (ČR)

Looking after your Hamster , 2003

Lessana
27.06.2020 4 z 5

Knižka, ktorú som dostala ako dieťa, keď pes bol zamietnutý (lebo sme bývali v byte a bolo by to preňho vraj trápenie), no moje volanie po zvieracom kamarátovi vypočuté :))). Tak som sa stala vzorným a láskavým chovateľom škrečka, v čom mi táto publikácia aj dosť pomohla.

pucii
08.07.2018 4 z 5

V této době mi přijde zbyteční knihu kupovat - vše se dá dohledat na netu. Jedině dětem, pokud by jim to udělalo radost a zvýšilo starostlivost o křečka.

Jinak si myslím, že kniha obsahuje vše potřebné, co je vhodné vědět při chovu křečků. Otestováno na páru džungarů (ve zverimexu zakoupených jakožto dvě samice), z kterých postupem času vznikla farma o cca 40 křečcích.

Žlutotemenný
29.11.2016 3 z 5

Tak nic, křečka nikdy nedám. Zlatí papagájové :-) Křeček, už jen ten název - křečkuje. Sežere, tedy spíše nacpe to vaku a vybleje v hnízdě. Když to máte doma, jen to sere, ve dne spí a vyvrhnuté jídlo smrdí. Jsou země, kde to jedí - což je asi nejlepší využití.

angloumene
21.11.2015 4 z 5

Velice názorný návod pro děti, jak se starat o vlastního křečka. Z knížky mám trochu pocit, že je více zaměřená na zlaté křečky, kteří se u nás netěší takové oblibě, jako křečci džungarští. To mi ale vzhledem ke kleci plné zlatých křečků vůbec nevadilo. No a pokud mohu říci, tak u mě byli moji křečci celkem spokojení, takže knížečka je jako návod zcela dostačující :)

křečci chovatelství, chov hlodavci

Helen Piers