Kreativní zápisník

Kreativní zápisník https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352978/bmid_kreativni-zapisnik-jVx-352978.jpg 5 21 6

Jestliže připustíte myšlenku, že kreativita je něco jako myšlenkový sval, který se dá cvičit, pak jste právě objevili skvělého trenéra! Tento zápisník je velice zábavný společník, jenž umí hravou formou rozvíjet kreativitu, uchovávat nejlepší nápady, rozšiřovat slovní zásobu, odkrývat hluboká tajemství a bojovat s tzv. tvůrčím blokem. Kreativní zápisník je šest let praxe českého lektora tvůrčího psaní Reného Nekudy vměstnaných do více než stovky netradičních a bohatě ilustrovaných cvičení, kde jediným správným řešením jste vy sami.... celý text

muchomurka
muchomurka
22.04.2023 4 z 5

Líbí se mi, ale bohužel jsem zjistila, že na tom nejsem tak dobře. Ale co, tak nějak vím, že kreativní úplně nejsem. :D

MMacicekk
MMacicekk
20.06.2018 5 z 5

Píšete rádi? Tvoříte rádi? Malujete rádi? Tak přesně pro vás je tento roztomilý zápisník uvnitř s krásnými ilustracemi určen. Pokud máte kreativní duši, rádi objevujete a zkoušíte nové věci, tento zápisník by vám neměl chybět. Skvělá záležitost pro kreativní a tvořivé lidi.

bookcase
bookcase
20.05.2018 5 z 5

Jestli vás baví čeština, hrajete si rádi se slovíčky, nebojíte se přemýšlet, kreativní zápisník se vám bude líbit. Mě neskutečně bavil, inspiroval a podněcoval moji fantazii. Můžete se vyřádit dle libosti, psát, kreslit, čmárat, je to prostě na vás.

PavlínaAlžběta
PavlínaAlžběta
22.12.2017 5 z 5

Jak jen toto dílko nazvat od Reného nazvat? Pecka! Knížku nebo spíš zápisník, či kreativní blok, jsem si musela pořídit po zveřejnění krátké ukázky na nějakém kanále Booktubera. Velmi ráda píši povídky, eseje, ale i krátké romány různých žánrů, které dávám číst rodině, známým, kolegům apod. Geniální nápad, jak inspirovat, či probudit v sobě kreativitu, která jistě dřímá v každém z nás. Já si zápisník zamilovala a začala s ním pracovat hned, ovšem šetřím si ho, takže nakukuji postupně. René Nekuda má talent, je vidět, že on sám je obrovský kreativec, který umí a ví jak psát, jak se kreativně vyblbnout a naučit se použít nápady a využít je. Chválím grafické provedení a hlavně samotný nápad stvořit originální pomůcku.DOPORUČUJI

mmmisulka.r
mmmisulka.r
30.11.2017 5 z 5

Hodně originální a užitečné!
Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček

Eorin
Eorin
30.08.2017 5 z 5

Úžasné, geniální, předně pro ty, kteří se zabývají tvůrčím psaním a chtějí se zdokonalit, či prostě procvičit mozkové závity.
Kreativitě zdar a panu Nekudovi zvlášť, děkuji.

tvůrčí psaní

René Nekuda