Krchňa Nikolajevna

Krchňa Nikolajevna https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23263/krchna-nikolajevna-23263.jpg 4 14 3

Některé z humorných próz Ivana Mládka už takřka zlidověly, tentokrát pro nás autor stvořil skvělou karikaturu - dobrodružství Krchni a Hanzlíčka, svérázné dvojice, která dokáže přežít každý režim a na všem nakonec vydělat.

Johny_H.
06.10.2020 5 z 5

Nemohu si pomoci, ale tato kniha je asi jediná kterou se chystám do budoucna přečíst znovu. Nasmál jsem se jako nikdy před tím a vřele doporučuji všem co mají Mládkův humor rádi. Tato kniha jim sedne na 100%

LuckyZ
05.03.2017 3 z 5

Štvala mě, bylo v ní hodně neopravených chyb a byl to jeden dlouhý text s málo předěly. Jestli má někdo o knihu zájem klidně pošlu dál, dostala jsem jí kdysi dávno k vánocům od táty asi, a čtu i kvůli letošní Čtenářské výzvě a Mládkově výročí. Byl tam jeho klasický humor, ale v jednoliém textu se zrácel. Nejvíce vynikly "oslavné básně".

siamka
11.06.2013 5 z 5

fantastická oddechová knížka :-)koupila jsem ji náhodně v knize za 20 kč a po přečtení jsem šla koupit zbývajících 5 ks a dala jako dárek kamarádkám,všechny byly nadšené :-)

Ivan Mládek
česká, 1942