Krásny omyl

Krásny omyl https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406521/mid_krasny-omyl-Rt9-406521.jpg 4 927 180

Caina Westa som stretla raz večer v bare. Zazerala som naňho, čo si nesprávne vysvetlil ako záujem. Prihovoril sa mi, no ja som ho bez mihnutia oka poslala do čerta. Vynadala som mu do egoistických klamárov a podvodníkov, až fešák vyvaľoval oči. Viete, pred časom zbalil moju kamarátku, pričom pozabudol na jednu maličkosť. Bol ženatý. A tak som mu vyčistila žalúdok. Vysvitlo však, že som vybehla na nesprávneho. Veď som sa aj čudovala, prečo sa tvári tak nechápavo! Skrátka, trápna situácia. Z podniku som zdúchla a ani mi nenapadlo sa ospravedlniť. Zbytočná strata času. Aj tak toho plejboja už v živote nestretnem, všakže? Presne to som si myslela... až do chvíle, keď som na druhý deň ráno vošla do triedy. Nuž, dobré ráno, profesor West. Som vaša nová asistentka.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Beautiful Mistake , 2017

etell
04.08.2020

Moja najobľúbenejšia. Čítala som už 3x a isto sa k nej ešte vrátim. Postavy ma opäť oslovili, čo je typické pre Vi Keeland, že hlavný hrdinovia sú prudko zaujímavý a ľahko si ich človek zamiluje. Odporúčam. V češtine je knihe pod názvom Sexy profesor a sedí to na hlavného hrdinu :)

Kubikuli
23.07.2020 4 z 5

Moc krásná knížka, moc hezky vymyšlený příběh. Dokonce i v té slovenštině se mi to líbilo :) Ale určitě si ji ráda přečtu ještě jednou v češtině. Rozhodně stojí za to.

Šíla
25.06.2020 5 z 5

Tak tahle byla hodně super....:)

Andrea963
02.06.2020 5 z 5

Knížka mě absolutně nadchla. Krásný příběh, moc mě bavil. Dávám plný počet hvězdiček :-) ... Jediné co mě otravovalo byla ta slovenština, nerada čtu knihy psané po slovensku,jihu, ale jinak úplná bomba!!!!!

Jejunka
28.05.2020 5 z 5

Já tuhle autorku miluju. Knihu jsem přečetla moc rychle, až mě to mrzí. Určitě si ji přečtu do půl roku znova. Ani mi nevadila slovenština i když jsem bojovala se slovíčka občas. Děkuji, tak jsem se těšila a splnila očekávání nad rámec. Bude asi v top pětce. Rozhodně doporučuji.

petusska01
28.05.2020 5 z 5

Autorku mam rada a ani tento jej pribeh ma nesklamal. Zapletka bola zaujimava, postavy vtipne, sarkasticke a sexi co mam rada :-D Myslim ze moze byt a po case si kludne precitam znovu!

ElaMi
29.04.2020 4 z 5

Autorka opäť nesklamala. Príbeh bol vzrušujúci, pre niekoho klišé, no mne sa páčil. Mal vtip, vášeň, sexi chlapa s tajomstvom. A ako bonus dá sa z tejto knihy zobrať aj ponaučenie.

Tweety0207
17.04.2020 2 z 5

Nenadchne a neurazí,

petulkapeta
16.04.2020 5 z 5

miluju knihy od teto autorky a i tento přiběh, libilo se mi setkani i to že když někomu pomůžete změní to vaš život..

2688
09.04.2020 5 z 5

Autorka nikdy nezklame

warca
08.04.2020 3 z 5

Průměrné odpočinkové čtení. Snad trochu zklamání. Začátek vypadal slibně...
Cením si zajímavého příběhu z minulosti, kterým byla kniha protknuta. Dialogy mě místy opravdu pohltily, protože byly hravé a živé. Ale jinak mě příběh nijak zvlášť neupoutal. K dočtení jsem se musela nutit, děj byl dost předvídatelný.

Gabriela143
30.03.2020 1 z 5

Veľké sklamanie. Čakala som viac.

Jacinda123
29.03.2020 3 z 5

Sexi, vtipné, výborné, len na môj vkus hlavna hrdinka občas až privelmi hysterka.

fidáš
21.03.2020 5 z 5

Opět super kniha od super autorky.

ave55
08.03.2020 5 z 5

Tak jsem oprášila slovenštinu a šla do toho. Celkem vtipné a osoby sympatické.

Kiwicatko
01.03.2020 5 z 5

Jednohubka....za den nebylo co resit :)
Hezky je ten osud propojil...jo a mit takoveho fesneho profesora, tak bych mozna i na ty prednasky na skole chodila :D mozna to byla u me spatna volba skoly

Bet
17.02.2020 4 z 5

Opět pohodovka jen ten konec, byl tak trochu utahaný :)

mimisko
11.02.2020 2 z 5

Omyl to bol, ale nie krásny. Vôbec ma kniha neoslovila. Zápletku akoby autorka nasilu musela vytvoriť. Necítila som z postáv žiadnu chémiu a Rejčl bola miestami viac natvrdlá než uvarené vajíčko a Caine svojim chovanim pripomínal občas prerasteného pubertiaka nez chytrého chlapa. . . Som rada, že mám tento omyl za sebou a už sa k nemu nebudem nikdy vracať.

-Sinéad-
23.01.2020 5 z 5

Nádherná kniha. Nemám jí co vytknout.

Veroush
28.12.2019 5 z 5

Knížku jsem dostala na Vánoce, včera ji začala číst a tak moc jsem se zacetla, ze jsem ji včera i docetla... bylo to super. Cain i Rachel byli super, proste krásný příběh. Těším se na další knihu od autorky :)
Doporučuji