Krásné léto v Orlím srubu

Krásné léto v Orlím srubu https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152211/krasne-leto-v-orlim-srubu-152211.jpg 4 7 4

Veselé příběhy pražské rodiny (dvou chlapců, desetiletého Martina, devítiletého Petra, jejich rodičů, babičky, také kočičky Ajky a kocoura Ajka) z prázdnin na chatě, líčené očima desetiletého chlapce od příprav na cestu až po návrat domů.

Turlogh
22.02.2021 3 z 5

Takové vcelku zábavné vyprávění o jedné rodince z Prahy - Vinohrad, která má trampský srub v Posázaví a tráví v něm dva měsíce prázdnin. Howgh.

RoBertino27
18.08.2020 4 z 5

Dlouze budu litovat, že tato knížka skončila někde v propasti dějin. Byla nejen velmi oblíbená, takže jsem z ní byl schopen citovat celé pasáže, ale tak trochu připomínala širší rodinné poměry (bratranci Martin a Petr...). Možná bych ji dnes shledal jako poněkud jednoduchou, ale pořád převládá ten silně pozitivní pocit.
Po nějaké době musím konstatovat, že jsem Krásné léto sehnal a obavy byly zbytečné. Je to dětská kniha, ale svůj půvab si zachovává nadále.

Nočnípták
20.04.2018 4 z 5

Já tuhle knížku četla až jako dospělá, ale přečetla jsem ji s takovým zápalem jako by mě bylo právě těch deset let. Mám ji v knihovně. Nikdo z dětí si ji nesměl odvézt a vnoučata ji také musí vracet.

Cabík
22.11.2014 4 z 5

Tahle knížka pro děti má pro mě zvláštní kouzlo v tom, že to byla moje úplně první kniha, kterou jsem jako malý přečetl. Moc se mi tenkrát líbila.

Kniha Krásné léto v Orlím srubu je v