Krásná pokojská

Krásná pokojská https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25668/krasna-pokojska-25668.jpg 3 32 8

Variace na nesmrtelnou Popelku aneb jak pokojská v luxusním hotelu ke štěstí přišla. Co se stane, když v jednom apartmánu neodolá pokušení vyzkoušet si nádherné šaty?

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Maid in Manhattan , 2003

Ála41
včera 3 z 5

Oddechové čtení, oddechový film....téma Popelka asi nikdy neomrzí, ale už asi ani nějak extra nenadchne.....

Jara.v
08.03.2021 4 z 5

Oddechové celkem rychle přečtené na dovolené u moře. Srovnatelné s filmem.

lucie2371
19.11.2017 5 z 5

Přečteno během jediného dne.

hroneczek
25.09.2017 4 z 5

Přečteno během jednoho večera, kniha je lepší než film, ale ani ten není k zahození.

1v8na
05.08.2014 5 z 5

Příběh je napsaný velmi poutavě. Je čtivý... kniha mě donutila podívat se i na filmovou verzi. Líbily se mi obě dvě verze, jak film, tak i kniha . Nejvíce mě zaujala postava Tye, který byl hodně chytrý a vlastně i díky němu poznala Marisa Chrise.

liskarysava
27.11.2013 3 z 5

Knížka se mi oproti filmu moc nelíbila, vážně je potřeba tak často používat slovo čubka ? Marisa ve filmu je trochu kultivovanější.

D.-e.-e.-
20.12.2012 4 z 5

Klasický popelkovský příběh. 4 hvězdy dávám hlavně za sympatické podání Jamese Ellisona. Příběh je napsán poutavě, čtivě a bez komplikovaného vyjadřování, o to víc je pak člověku blíž a dokáže vtáhnout. Aniž byste si to zvlášť uvědomovaly, přirozeně se do situací vžijete.

Charmedka
26.11.2012 3 z 5

Miluju film,viděla jsem ho několikrát a až ted se mi do ruky dostala kniha. Kniha je s filmem dá se říct totožná,ale jelikož jsem věděla,co mě čeká,tak mě moc nepřekvapila ani vyloženě nezaujala. Je to nenáročná,zvládla jsem ji přečíst za den.

James Ellison
americká