Krásky v nesnázích

Krásky v nesnázích https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320727/mid_krasky-v-nesnazich-R3G-320727.jpg 4 34 7

Krásky série

< 2. díl

Izzie a Mira si zvykají na to, že jsou sestry, a ačkoli každá je úplně jiná, navzájem se doplňují. Ve škole to nemají vůbec lehké. Mira se přes noc stane z nejoblíbenější studentky vyvržencem. A Izziinu vztahu s Braydenem brání rodiče. Navíc se chystá ples – tudíž je třeba sehnat nejen oslnivé šaty, ale především vhodný pánský doprovod. Ať všechny mrchy puknou závistí!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Belles winter white

bookworm_girl
06.10.2020 4 z 5

Tahle knížka mi přišla prakticky srovnatelná s předchozím dílem. Nebylo to žádné drama, na druhou stranu si u podobné knihy člověk pěkně odpočine. Opravdu mi tento díl přišel hodně podobný, jako ten minulý. Byla tu snad jen jedna nová postava - Kellen, a samozřejmě se tam odehrávaly jiné situace, ale celkově z toho mám hodně podobný pocit, jako po přečtení Krásek. No, když jsem teda zmínila Kellena, tak ten mi připadá jako fajn mužská postava, narozdíl od Braydena mě tolik nevytáčel. Jinak mám na všechny postavy asi tak podobný názor, tady se mi ale hodně líbil vztah Miry a Izzie, že si k sobě konečně našly cestu. Konec byl otevřený a pokud vím, autroka napsala i poslední, třetí díl této série, který ale není přeložený do češtiny. Vzhledem k tomu, že ale nijak neprahnu po tom vědět, co se stalo dál, myslím, že ho klidně vynechám.
Knihu jsem četla přes týden, což vzhledem k tomu, jak je tenká je fakt hodně, ale měla jsem málo času a děj mě prostě nenutil číst dál. Nestalo se tu nic, co bych extra nečekala a zkrátka jsem se do knížky tolik nevžila.
Tím ale nechci říct, že je špatná, rozhodně je to milá oddechová kniha, která neurazí, ale ani extra nenadchne.
Dávám jí stejně jako minulému dílu 80%.

vlkove
30.06.2020 4 z 5

Důstojné pokračování prvního dílu. Poslední díl této série nebyl přeložen. Jinak nemám žádné výtky. Třetí díl série u nás nevyšel.
PS: Ta obálka je vážně ošklivá.

HODNOCENÍ SÉRIE: 87 %

oluskace
12.07.2018 4 z 5

Dobrá oddechovka když si chcete odpočinout. Nenudila jsem se a pěkně jsem se u ní odreagovala. Ale první díl mi přišel o něco lepší :)

lenochod6
01.11.2017 4 z 5

Je to super! Doporučuji pro ty, co mají rádi dobrou četbu a tento romantický styl. Přesně moje gusto :).

K tomu otevřenému konci, řekla bych, že by to mělo pokračovat, protože mi vždy přišlo, že tahle autorka to ukončila, pokud to nemělo mít pokračování, takže jen musíme být trpěliví.

Update:
Tak jsem v aj přečetla třetí díl no a těším se až
vyjde v čr aneb už ten konec dává smysl.

veronika4560
24.05.2017

Knížka je úžasná. Příběh je překrásný. Akorát konec byl otevřený, takže se chci zeptat jestli nevíte zda Jen napíše a vydá pokračování této nádherné knížky. Jinak všem doporučuji.

bookwoman
23.05.2017 4 z 5

Knížka skvělá,stejně jako první díl.

Žožik
26.02.2017 5 z 5

Naprosto super kniha. Tenhle díl se mi líbil snad ještě víc než první. Určitě doporučuji si přečíst. :))

Jen Calonita
americká, 1973
2014  85%Léto na táboře
2015  82%Léto, jak má být
2016  84%Krásky
2020  71%Mrazivá kletba
2016  84%Krásky v nesnázích

Kniha Krásky v nesnázích je v