Krásky a zvířata

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jedenadvacáté století je stoletím singlů. Na odbyt jdou garsonky, protože pro jednoho jsou tak akorát. Mnohem méně jsou v kurzu snubní prsteny a svatební šaty. Přesto i na poli partnerských vztahů nacházíme dnes a denně šťastné konce. Pořád se zkrátka něco děje… Tato kniha je o nahodilých povyraženích, trapných omylech a nouzových i osudových láskách, přičemž každá z těchto položek může být pro někoho šťastným koncem. Hlavními hrdinkami jsou televizní moderátorka Bára, novinářka Hermína (kterou známe už z předchozí autorčiny knihy Důvěřuj, ale pak se moc nediv) a začínající spisovatelka a příležitostná modelka Andrea. Všechny v těch nejlepších letech, což ve skutečnosti znamená, že mládí je pomalu v trapu a kdo se nevdá teď, nevdá se už nikdy... Ale není nakonec lepší zůstat svobodná a nezávislá, když nabídka ženichů není zrovna exkluzivní? Máme čekat na Pana Božského (či alespoň Pana Ucházejícího), nebo se spokojit s partnerským modelem „kráska a zvíře“? O tom všem si přečtete ve vtipné, i když ne vždy bezuzdně veselé novele Zity Marinovové, přezdívané „Česká Carrie Bradshaw“. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94798/krasky-a-zvirata-94798.jpg 2.518
Žánr
Literatura česká
Vydáno, Čas
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha Krásky a zvířata

Přidat komentář
RomanDušek
14. října

:-) :-) :-) :-) :-) VÝBORNÁ A VÝBORNÁ oddechovka pro pobavení. Hlavně ten Viktor byl nejlepší! :-) :-) :-) :-) :-)
Nechápu vlnu kritiky, kterou kniha od čtenářů přede mnou dostala. Hodnocení si zaslouží lepší. Příběh není určen na přemýšlení. Byl sepsán, aby se u něj lidé zasmáli a alespoň na chvíli vypnuli a odsunuli starosti stranou. Kniha u mne své poslání splnila na maximum!!
Zitu Marinovovou mám hrozně rád!

adlak
11.11.2018

Jednoduché počtení. Občas zábavné či smutné. Úhly příběhu z několika pohledů, které se navzájem prolínají a ovlivňují životy hlavních postav. Proč kritizovat, když každý má rád něco jiného :) Osobně jsem knížku měla rychle přečtenou.


tisha8409
05.08.2015

Opravdu blonďaté.

felix6338
06.11.2014odpad!

Ač já chlap, četlo si mo trapně. Hloupě, nudně, opravdu žensky jsem cítil, že tohle je svět pipek dnešní doby a že se tomu říká príma život krásných holek.Styděl jsem se za tu primitivnost, protože ta nebyla spisovatelský profil, ale realita.
Kráska která je podvyživená dá všem a neví s kým čeká děcko....tak to je námět jako prase.

čohynka
06.06.2013

Knížky tohoto typu si nejraději vybírám na pobyt v nemocnici... Na ukrácení volného času ideální, nemusí se u toho nijak přemýšlet, čte se to docela dobře a hlavně - nemusím mít strach, že mi od smíchu popraskají stehy... Mezi moje oblíbené knížky ale nezapadne...

Jingle
24.11.2012

Jednovečerní oddechovka o pipinkách a jejich problémech, co od toho kdo může čekat? Já se vždycky stydím číst tyhle růžovoučký knížečky někde veřejně, třeba v tramvaji, protože ty přebaly jsou dost šílený. Na druhou stranu klidně přiznám, že občas i po něčem takovém sáhnu, když míjím v knihovně pult právě vrácených knih. Člověk to přečte za jeden večer, občas se u něčeho třeba i zasměje... a to tak nějak stačí. Nekoupila bych si to, ale toho jednoho večera nelituju ;)

malen
26.06.2012

Oddechovka, čte se celkem rychle, ale mezi své oblíbené autorky si ji nezařadím.

WEIL
01.12.2011

Bydlet v garsonce, splácet ji dvacet let, inu tomu se říká dobrá perspektiva.

Doporučujeme

Noc na Karlštejně
Noc na Karlštejně
Olomoucký bestiář
Olomoucký bestiář
Hrdina Nik
Hrdina Nik
Povídky z druhé kapsy
Povídky z druhé kapsy