Někteří ztratili vše

Někteří ztratili vše https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248960/bmid_kraska-a-zvire-kraska-a-zvire-nekte-Rzu-248960.jpg 4 26 3

Kráska a Zvíře série

Když Vincenta Kellera osloví otec jeho spolubojovnice z Afghánistánu, Vincent mu slíbí, že se pokusí odhalit pravdu ohledně toho, zda skutečně zemřela, nebo jen záhadně zmizela. Ve stejné době Catherine vyšetřuje sérii hrůzných vražd, které vypadají, jako by je měl na svědomí netvor. S objasňováním tohoto případu jí pomáhá svérázný kolega, jogín a vyznavač východních náboženství. Jediným svědkem je holčička, neteř poslední oběti. Děsivé události jí však otřásly natolik, že ztratila řeč. Je možné, že by spolu pátrání Vincenta i Catherine souvisela? Oba jsou připraveni riskovat vše pro to, aby se pachateli dostalo spravedlivého trestu. Opět dokazují, že i v nejtemnějších chvílích vždy existuje naděje.... celý text

Literatura světová Dívčí romány
Vydáno: , Baronet

Some Gave All , 2015

Kocicakmartinek
30.01.2023 3 z 5

Na knihu jsem se velmi těšila a když už se mi dostala do rukou, tak přišlo zklamání. Nevadí mi zdlouhavé děje, které ale nějakým způsobem postupují. Mám ráda knihy, které se pomaličku odkrývají a nejdou hned na věc, ale tady se nic moc neodkrývalo, tady se jen zdržovalo a to se mi nelíbilo.
Obálka je krásná, seriál miluji, ale tenhle díl, nic moc.

Eponka
18.12.2018 2 z 5

Ten to díl byl pro mě největší nuda. Prostě hrozně dlouho o všem spekulovali než vůbec se něco stalo a závěr na který všichni dlouho čekají byl na 2 stránky ???? pro mě zklamání

oluskace
02.04.2018 5 z 5

Moc se mi do dalšího dílo po tom prvním nechtělo. Ale nedalo mi to a zkusila jsem. Z tohoto dílu jsem hodně nadšená a ani se mi nechtělo přestat ve čtení, ikdyž jsem knihu občas musela odložit. Jsem zvědavá jak moc bude zajímavý třetí díl..

2012  83%Proměna
2015  71%Pomsta
2013  83%Zákon smečky
2014  84%Souboj
2015  70%Někteří ztratili vše

Kniha Někteří ztratili vše je v