Kráska a lord

od:


KoupitKoupit eknihu

Henry Saxton-Brae zdánlivě má úplně vše – šlechtický titul, miliony, které si sám vydělal, je zasnoubený se supermodelkou, která je nejen krásná, ale také laskavá a věrná. A aby toho nebylo málo ještě nedávno koupil jednu z nejkrásnějších staveb ve Swell Valley – hrad Hanborough. Pro člověka, který se chystá usadit snad situace nemůže vypadat lépe. Jenže co když je tím jediným mužem na světě, který není zamilovaný do své budoucí ženy? Floru Fitzwilliamovou proslulý designér Graydon James pověřil přestavbou hradu Hanborough a jeho návratem do původní krásy. Brzy se však sama přesvědčí, že opravit nepotřebuje jen budova, a stane se snad jedinou osobou, která pozná skutečného Henryho Saxtona-Braea. Flora se musí vyrovnávat se žárlivostí svého šéfa, jehož chabnoucí schopnosti začíná překonávat, i s Henryho nestálostí. Dokáže zakázku dotáhnout do kopce a zároveň přesvědčit Henryho, že jeho divoké roky už dávno skončily?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/346178/kraska-a-lord-FHg-346178.jpg 3.821
Série:

Swell Valley (3.)

Orig. název:

The Bachelor (2016)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, BB art
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
oleg
26. září

Takové to holčičí čtení,určitě stojí za přečtení,jako předešlé 2knihy ze série,mám tuto spisovatelku ráda....

mattonka
14.12.2017

Kniha splnila to, co jsem od ní očekávala - relaxační čtení, odpočinek a pohodu. Tilly je v tomto oboru prostě skvělá.

alzbeta4340
19.11.2017

Přívětivá oddechovka o jednom sukničkáři. Ze začátku jsem se divila, proč je v knize tolik vedlejších postav a až potom jsem zjistila, že se jedná už o třetí díl série. Ale četlo se to dobře i bez znalosti předcházejících dílů.

jluky
01.10.2017

Aj keď mi bol od začiatku jasný koniec príbehu, ktorý je takou rozprávkou pre romantičky , čítal sa dobre, ako doteraz všetky knihy od autorky.