Krása z přírody - Recepty na domácí výrobu kosmetiky pro péči o pleť, tělo i vlasy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Myslíte si, že výroba kosmetiky je složitý proces, který hned tak někdo nezvládne? Máme pro vás tedy skvělou zprávu: Zvládne to každý, kdo umí jenom trošku vařit. Nemusíte nakupovat žádné speciální vybavení, většinu potřebného najdete doma v kuchyni. S pomocí této knihy si sami vyrobíte vlastní kosmetickou řadu, od peelingů, po krémy, šampony a další kosmetické přípravky, z čistě přírodních materiálů. Navíc zjistíte, že výroba vlastní kosmetiky je především zábavná. V knize naleznete více než třicet výborných receptů na výrobky pro péči o pleť i celé tělo, nezapomeneme ani na vlasy či požitek z koupele. Postupy a návody jsou jednoduché, doplněné názornými fotografiemi, které vás povedou krok za krokem a poradí i s možnými výrobními obtížemi. Odličovací přípravky, tonika, balzámy na rty, krémy na vysušené ruce, mléka k hýčkání celého těla, pleťové masky… to všechno a ještě víc si budete umět vyrobit. Přímo ve vaší kuchyni se zrodí krása....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/329835/krasa-z-prirody-recepty-na-domaci-v-f3K-329835.jpg 4.46
Žánr:
Pro ženy, Literatura naučná, Zdraví
Vydáno:, Metafora
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Krása z přírody - Recepty na domácí výrobu kosmetiky pro péči o pleť, tělo i vlasy

Přidat komentář
HDosoudilová
29.08.2018

Další inspirativní kniha pro každého, komu není jedno co na sebe "patlá" a chce šetřit životní prostředí.

jaspis
20.05.2017

Pěkná kniha. Recepty jsou srozumitelné a ne moc složité. Akorát pro nováčky, vstupní položky budou dražší. Na jednotlivý recept potřebujete 25 g toho, 15 g onoho, ale většina ingrediencí se prodává min. po 100 g nebo čím menší balení, tím dražší.
Takže je na rozmyslu každého, zda se pustí do výroby vlastní kosmetiky nebo si za stejnou cenu koupí bio kosmetiku (opravdu bio, ne to, co se tak tváří) ve specializovaném obchodě.

Blaufik
11.03.2017

Všem, kteří přemýšlí nad tím, že by si také zkusili uvařit svou kosmetiku můžu knihu vřele doporučit, jen je potřeba počítat s tím, že se do výroby nebudete moci pustit hned, jak si knihu donesete domů. I když není potřeba žádné zvláštní vybavení při výrobě, pokud jste v domácí kosmetice nováčkem, je potřeba brát v potaz, že většinu suplementů bude nutno dokoupit.

- více v mé recenzi v záložkách


Autoři knihy

Abi Righton
americká

Juliette Goggin
americká

Kniha Krása z přírody - Recepty na domácí výrobu kosmetiky pro péči o pleť, tělo i vlasy je:

v Přečtených5x
v Knihotéce4x
v Chystám se číst5x
v Chci si koupit2x