Královské svádění / Svatba s podmínkou

Královské svádění / Svatba s podmínkou https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/53970/bmid_svatba-s-podminkou-jaH-53970.jpg 3 33 3

Královské svádění - Nikdy mu nedělalo problém získat ženu, po které zatoužil. Stačilo kývnout prstem, a všechny mu rády padaly k nohám. Princ Nicolas si byl jistý, že když ohnivou Alandru zahrne královskou péčí, stane se ochotně jeho smyslnou milenkou. Svatba s podmínkou - Tamara se na pohřbu svého přítele a otce svého budoucího dítěte poprvé setká s jeho bratrem Armandem, kterého od velkého dědictví po otci dělí jedna nesplněná podmínka. Do svých třicátých třetích narozenin musí mít legitimního potomka. Narozeniny má za sedm měsíců a Tamara je ve druhém měsíci těhotenství, nemá kde žít a je bez prostředků…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Christmas In His Royal Bed / The Magnate´s Marriage Demand , 2007

LilluLong
24.03.2021 4 z 5

u mna dobre

havrmoni
22.09.2018 3 z 5

Takové o všem a o ničem. Nic není dotažené, spoustu úvah a nic z toho. Hrdina mi celkem nevadil, ale hrdinka?? Paní podnikatelka co se nevěnovala účernictví a o vše přišla,že nebyla důsledná v proplacení faktury. Špatné pojištění apod. No divím se, že dodělala vysokou. Snad neprozradím mnoho, když se zmíním, že nejvíc mě naštvala, tím že se rozčilovala kvůli závěti, která v budoucnu vylučovala první dítě z vedení podniku. Tedy jenom z vedení ne z dědictví. A záporák, taky nedotažené, takže i ničem.

Carrissa
07.04.2013 1 z 5

Existují autorky, které dokážou červenou knihovnu psát moderně, vtipně, s nápadem. R. Grady jí asi není, v téhle knize nebylo vůbec nic zajímavého, žádná zábava ani dějový zvrat, pouze nudné, dokola opakující se úvahy a vzdychy. Na každé stránce se dozvíme, jak Tamara (výběr jmen úděsný) musela strašně bojovat s osudem, ale prezentuje se spíš jako hloupoučká naivka, taková skleníková kytka. Mužské postavy jsou nezvládnuté, hlavní záporák je parodií s trapným závěrečným řešením a hlavní hrdina se z protivy přemění v áách dokonalého během 1 odstavce. Asi těžko vyčítat romantickému příběhu předvídatelnost, takové jsou všechny, ale trocha reality by pro příště neuškodila. Pro babči OK, pro mladé /aspoň duchem/ nebrat.

harlekýnky

Autoři knihy