Královské srdce

Královské srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483626/bmid_kralovske-srdce-5He-483626.jpg 5 10 5

Královské srdce série

Greta by nejraději zmizela co nejdál od školy i spolužáků, proto jí přijde velmi vhod prázdninová brigáda v královském hřebčíně. Hned první den se ale dostane do křížku s Edwardem, místním trenérem koní, který tuší, že Greta skrývá nějaké tajemství. Věci se zkomplikují ještě víc, když jí do cesty vstoupí princ Tristan. A to si myslela, že prázdniny budou celkem fajn.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Alpress

Kronenherz , 2020

Lovehorses365
03.12.2023 5 z 5

Naprosto úžasná kniha.
Jedna z nejlepších co jsem kdy četla.
Nejlepší téma(navíc není tak časté jako např. Je jedna holčička a její tatínek chytí divokého koně , ona se s ním spřátelí ale její tatínek ho chce prodat atd.)
Bombasticky napsané a ....
prostě a jednoduše dokonalé.

Lovehorses365
14.10.2023 5 z 5

Miluji tuhle knihu.

Selendra
27.04.2022 5 z 5

Kniha byla úžasná. Měla opravdu dost netradiční a originální téma, které v ostatních koňských příbězích nejsou. Četla se mi dobře, je napsaná v ich formě, což většinou preferuji. Už se těším na další díl, protože konec byl dost zajímavý. :)

TerMa
04.04.2022 5 z 5

Nádherný příběh, jiný než ostatní, pomalu jsem knížku nemohla ani odložit, těším se na pokračování

Naty878
01.03.2022 5 z 5

Kniha byla skvělá, nad má očekávání. Vůbec by mně nenapadlo jak to nakonec skončí, ale tak nějak jsem tušila že to bude asi složitější. Hned jsem se vžila do postav Grety a Edwarda. Vůbec jsem se při četbě nenudila a jsem ráda že jsem si knihu koupila. Už se těším na další díl.

koně pro ženy princové pro dívky romance

Jana Hoch
německá, 1992