Královská hra 3

Počet žáků třídy se povážlivě snižuje a každý další úkol je děsivější. Časový limit stále odtikává… a navíc to vypadá, že tajemný Král se skrývá mezi přeživšími žáky. Kdo z nich to je? A o co mu jde?

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/436454/big_kralovska-hra-3-rqF-436454.jpg 4.266

Královská hra 3.

Literatura světová, Komiksy, Thrillery

Vydáno: , Crew

Ōsama Game #03, 2010

Kniha Královská hra 3

Kate18

Hra se rozjíždí na plné obrátky. Kniha je od začátku do konce akční. Objevují se nové úkoly, ale i další tresty. Kolik obětí ještě hra přinese? A nezapomeňte, že se ze hry nedá odejít.

Lenka.Vílka
07.09.2021

Třetí díl mě trochu zklamal. Stále je to onou brutalitou osvěžující, ale na druhou stranu nedává smysl. Ale po dějové stránce byl třetí díl nudný. Ano, odehráli se v ní určité věci, ale opět je to rozdělené na dvě pomyslné části, kde se na začátku řeší jedna věc a v druhé druhá věc, a kvůli tomu to bylo tak roztáhaný.

No, přeci jen, jsme se serií přesně uprostřed, takže by to odpovídalo "syndrom trilogií a pentalogií", kdy je tenhle díl vždy trochu nůďo a natahování...

Terva
01.07.2021

„Tohle je hra,
takže ji hraj, jak chceš.
Ale určitě prohraješ a zemřeš.
A já nad králem zvítězím
a přežiju!“

Hned za začátku tohoto příběhu si můžete v seznamu žáků 1.B krásně připomenout, kolik že už jich zemřelo sebevraždou nebo jinými komplikacemi díky Královské hře. Do tohoto dílu nevydrželo zatím pět teenagerů. Tak že dva a půl na jednu knihu. Hmmm. O zábavu bude postaráno, protože je jich ještě 27 z celkového počtu 32. Máme se na co těšit. Rozhodně to vypadá na celkem pěkný a velký masakr. Tak hrrr na ně!

Citát: Přijď o to, co je ti drahé.

Další příkaz je tedy bomba. Nechci spoilerovat, ale už jsem to v předešlém komentáři psal. Nepoužívej slovo „chcípni“. Tak tady je toto slovo doslova využito k totální smrti možná dvou i více žáků této „prokleté“ královské třídy. A podstatou této hry je, že abys někoho zachránil musí někdo zemřít. No, tady je to jasné, smrt snad nemine nikoho z 1.B. Tak se snad zbývá jen zeptat, co se bude dít až zemře celá třída. Je to teprve první ročník a ještě k tomu třída B. K vítězství je potřeba mnoho obětí.

Citát: Chcípni!

Už asi není důležité napsat, že kresba je opět povedená a scénář nás nenechává na pochybách že tohle bude opravdu velký masakr. Navíc, tvůrci už pomalu přitvrzují a úkoly začínají být zajímavější a propracovanější. Tak, jak jsem se bál tento příběh číst, tak teď se neskonale těším na další knihu. Brutální scéna na konci tohoto příběhu mě donutila dát pět. Vlastně mi přišla zpráva: Pokud nedáš za pět, upiješ se k smrti – sakra, co mám dělat!!!!!!

Citát: Takže teď nám nezbývá nic jiného, než věřit, že budeš zachráněna!

sgjoli
21.05.2021

Třetí díl je dost nářez a neuvěřitelné psycho - vzhledem k tomu, co všechno se tam děje. Postavy se psychicky rozkládají a nevědí samým zoufalstvím, co dál, aby je královská hra nedohonila.
Akční, svižné, dynamické.... pro někoho možná celkový koncept přitažený za vlasy, ale já touhle sérií prolítávám rychlostí blesku, protože mne to chytlo a nedokážu se od toho odpoutat. Jsem nadšená a nemohu se dočkat, co za zvraty přinesou další díly...

Annkag
05.12.2020

Královská hra pokračuje.
Přicházejí nové pokyny.Nivé úmrtia a tresty...
Je to super ale určitě bych to na vlastní kůži zažít nechtěla.

WMN
16.05.2020