Královna jihu

Dramatický příběh ženy, jež se díky spontánním přátelstvím a hlavně díky vlastní nezlomné vůli ocitá na špičce ilegálního trhu s narkotiky.

https://www.databazeknih.cz/images_books/48_/48483/kralovna-jihu-fsW-48483.jpg 3.945
Vydáno, Knižní klub

La Reina del Sur, 2002

Kniha Královna jihu

Lady Jane
05.07.2017

Excelentně a brilantně napsaný i přeložený román se skvělým, propracovaným a napínavým příběhem. Kniha, od které se nechcete odtrhnout a když ji jedním dechem dočtete, mrzí vás, že jste ji tak rychle přečetli. Patří mezi nejlepší knihy, které jsem četla, nemohu jí nic vytknout, jen ji vřele doporučit :)

Magriva
09.03.2017

Zpočátku jsem si říkala, ach jo, zase něco o drogách, postupně mě ale příběh natolik vtáhl, že jsem posledních 200 stran přečetla jedním dechem. Vřele doporučuju.

hats
17.11.2016

Začiatok rozpačitý, plietli sa mi mená. Trochu ma štvali tie dejové línie... Ale inak. Klasický Arturo.

adelinka
13.06.2014

kniha postupne naberala napätie....na začiatku som mala problém dostať sa do "obrazu" - dej z prostredia mexickej drogovej mafie......život a okolnosti priviedli mladú Mexičanku do spoločnosti, v ktorej sa stala šéfkou mafie a 12 rokov čakala na odplatu.....aj keď kniha tohto žánru nie je moja srdcovka, príbeh Teresy bol zaujímavý....

lusila
27.04.2014

Veľmi pútavo napísaná kniha. K životu hlavnej hrdinky poznamenám citátom z knihy " V živote je od určitého bodu každý zodpovedný za to, čo urobí. A za to, čo neurobí."

pipetion
18.03.2014

Již od první věty jste vtaženi do života mladičké mexické dívky, ze které se časem stane silná žena ovládající obchod s drogami ve středomořské oblasti. Ani na okamžik jsem se nenudila a po všech stránkách se mi Revertův román líbil. Především se mi líbilo vykreslení hierarchie drogové mafie a způsob její práce. I přesto že jsem věděla, čím se Teresa živí, fandila jsem jí. Život není černobílý.

otula
25.12.2012

Skvěle napsaný dramatický a napínavý příběh o dívce Terese, který začíná bojem této milenky drogového dealera o holý život a pokračuje její cestou až na vrchol trhu s drogami. Rozhodně stojí za přečtení.