Králové bourbonu

Králové bourbonu https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248958/bmid_kralove-bourbonu-kralove-bourbonu-rs9-248958.jpg 4 257 47

Králové bourbonu série

Fascinující kronika rodiny Bradfordových, dlouholetých neoficiálních vladařů světové mekky bourbonské whisky. Neustále přiživované bohatství jim zajistilo mocný vliv a výsady dynastie, která navenek dodržuje ušlechtilá pravidla miláčků štěstěny a vybraného vkusu, ale vytváří ostrou hranici mezi sobě rovnými a svými zaměstnanci, kteří dřou do úmoru jen pro blaho svých chlebodárců. Hrdinka příběhu Lizzie, vynikající a uznávaná zahradnice, tuto křehkou mez překročí, když se zamiluje do marnotratného Tulana Bradforda, a málem přijde o všechno, co si v životě tvrdě vybojovala. Tulan se po několika letech vrací domů a přináší s sebou i stíny minulosti, která skrývá nejeden bezohledný čin a řadu děsivých tajemství.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Bourbon Kings , 2015

LucijeT
13.03.2023 3 z 5

Původně jsem to chtěla přirovnat v Rosamunde Pilcher, ale ta píše přímější děj a má romantický a dobrý konec.... Takže v průběhu čtení jsem to přehodnotila spíš na Esmeraldu - kopa postav, kopa příběhů a není to dělené do jedné knihy, ale pokračuje to kontinuálně všechno v dalších dílech. Na mě je to příliš zdlouhavé čtení ikdyž příběh je zajímavý. Přečtu si i další díly, ale 5 hvězdiček si to nezaslouží.

georginaa
31.01.2023 3 z 5

Přirovnávat bratrstvo a králové je jako den a noc. Jenže kdo přečetl bratrstvo, těžko se smiřuje s jiným žánrem jako je tento. Zdálo se mi to moc dlouhé, i když to mělo něco do sebe, ke knize se asi nevrátím. Mám tuto spisovatelku v oblíbených, takže přečtu od ní vše, ale ne vše se mi musí líbit.

petraj30
20.09.2022 4 z 5

Moc jsem tomu nevěřila, ale celkem to ušlo. Třídílný příběh o velice bohaté rodince a jejich problémech. Ale jaképak oni mohou mít problémy? Jen řeší, jestli ráno zavolat prvně kadeřnici nebo pedikérku....No nebylo to tak jednoduché.
Zatím je mi tam nejsympatičtější paní Aurora. Ti ostatní jsou podle mě zatím velmi zbrklí v úsudku a mnohdy nemyslí na následky. Ale četlo se to velice pěkně a jsem zvědavá na pokračování, protože konec zněl dost slibně.

mia.com
10.06.2022 4 z 5

Ze zacatku to bylo takove nijake a tuctove a musela jsem se soustredit na mnozstvi postav, ale pak se to celkem rozjelo. Postavy prestaly byt anonymni, poznavame je vice do hloubky. Pribeh se zamotava a je i docela napinavy. Za me fajn a vrham se na na dalsi dil.

rampapa
17.01.2022 5 z 5

Tak na tohle jsem se hodně těšila a jsem z toho nadšená. První díl mě úplně nadchl. Moc se mi líbí příběhy sourozenců. Hlavně Gin a Lane. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

petulkapeta
25.10.2021 4 z 5

V životě jsou chvíle, kdy ačkoli moc a moc chcete za něco bojovat, prostě
to musíte vzdát.
Prohra se vám nemusí zamlouvat.
Ani nemusíte mít kdoví jak dobrý pocit z toho, jak se věci vyvinuly.
Ale rozhodně z bitevního pole neodejdete nepoznamenaní, bez
vážných šrámů na duši, nebo dokonce těžkého psychického postižení.
Jenže to musíte nechat plavat, protože plýtváním energií nic nezískáte,
nikam se neposunete a docela dobře si můžete postupně zvykat na prohru.

„Nevím, jestli mám Boha… ale jedno vím jistě. Mám tebe… a díky tomu jsem nejbohatší člověk na světě.“

Původně jsem si myslela, že to bude přiběh o dvou lidech, ale bylo to daleko složitějši. Hodně postav do sebe dějově zapletené a propletene, ale nějak mě to vtáhlo do sebe.

sodmic
17.10.2021 2 z 5

Velmi slozity pribeh

havrmoni
14.07.2021 4 z 5

Strašné množství osob a situací na což už si začínám zvykat. Jinak hezký a jsem napnutá co bude dál. Ne každá osoba je mi sympatická, jako třeba Gina. Nevím jak se bude vyvíjet dál, ale její charakter není nic moc. No fakt jsem zvědavá na další díly.

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Moze byt ;) nieco ine ako som zvyknuta ale pacila sa mi

krevetka79
06.10.2020 5 z 5

Neskutečně pěkně propletený příběh.
Už se těším na pokračování.

Prchalka
04.08.2020 odpad!

Tak nevim. Asi se budu vymykat, ale nedokazala jsem to docist. Byla to moje prvni kniha od tehle autorky a nemam ani chut se poustet do dalsich. Pribeh by mozna i byl zajimavy kdyby to bylo cele jinak napsane. Ztracela jsem se v tom, nevedela jsem se vubec zacist. Vetsinou se snazim knihy docit i kdyz me moc neuchvati, ale tady to neslo. Mozna se to pokisim docist pozdeji, uvidim

hanap
02.06.2020 4 z 5

Moje první setkání s autorkou a jsem spokojená. Toto rodinné drama me dostalo, asi jsem otevřela knihy ve správném načasování. Laska, penize, úspěchy a pády čtu v době cornaviru. Za mně fajn čtení.

Tesset
07.05.2020 2 z 5

Tak nevím, na tuhle spisovatelku slyším většinou chválu, ale tohle je druhá kniha, kterou od ní čtu a nic moc. Příběh byl fajn, i když trochu připomínal telenovelu, ale to zpracování bylo hrozně nudné. Fakt na to kolik tam bylo napínavých momentů a zvratů, jsem u toho zívala. Zkusím ještě druhý díl, třeba se to víc rozjede.

mimi55
04.02.2020 5 z 5

Dobrý začátek série, láká na další díly.

jitka7
27.11.2019 4 z 5

Ward je prostě Ward. Kniha je šílená, příběh je šílený, ale v dobrém slova smyslu. Pořád se něco děje, člověk ani nestihne předpovídat. Jediné, co mě u příběhu ruší je veškeré popisování všeho. U Bratrstva jsem to vítala a vůbec mi to tam nevadilo, ale tady mě to strašně rušilo. Což, každý má jiný vkus. Ale klobouk dolů - taková fantazie a takový příběh, kde se všechno ještě 10x obrátí a zamotá. Člověka to donutí dočíst do konce, protože prostě musí vědět, jak to dopadne.

nai.ivka
21.10.2019 4 z 5

Váhám mezi 4mi a 5ti hvězdičkami. Je to slušný příběh, ale trpí blbinkami jako např. - usmál se tak zeširoka až ho rozbolely tváře ... kravinky no a to mě na tom štve.

Lofda
05.09.2019 4 z 5

Moje první kniha od autorky a zatím hodnotím vysoko. Tohle je vztahovka akorát pro mě ;-) No dobře, trochu sladká, ale budiž. Líbí se mi styl psaní, kdy nám autorka nakousne něco z budoucnosti a my pak přemýšlíme a hádáme co bude dál. Takže jdu na další díl!

Toňula
13.11.2018 4 z 5

Zpočátku pomalejší rozjezd, trochu jsem tápala v postavách, ale posléze příběh nabral na tempu a stal se velmi čtivým až do samého konce. Sahám po druhém dílu.

Vendulik
29.05.2018 5 z 5

Měla jsem strach, jaká ta knihy bude. Uvažovala jsem zda knížku koupit nebo ne. Teď jsem ráda, že jsem to udělala. Kniha je úplně jiná, něž serie o úpírech. Těším se na další pokračování :D

Mark.
05.03.2018 5 z 5

Autorku miluji! Měla jsem obavy, jak budou vypadat její jiné knihy, ale je prostě stylem psaní. Dokáže to správně podat. Oddechové čtení, které se čte jedním dechem. Je to napínavé a lákavé