Andělský podíl

Andělský podíl https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324265/bmid_andelsky-podil-kQ5-324265.jpg 4 183 31

Králové bourbonu série

Druhý díl obsažné ságy o jižanské dynastii, která se ze všech sil snaží zachovat pozlátko privilegií a blahobytu, ale intriky a neuvážené jednání některých rodinných příslušníků ohrožují její bytostné základy, které se povážlivě otřásají. Rodina Bradfordových je vrcholnou smetánkou vyšší společnosti – stejně jako jejich prvotřídní ročníky bourbonu. O jejich složité životy a rozlehlé panství pečuje diskrétní personál, který se neodvratně zaplétá do jejich záležitostí – což platí zejména teď, kdy se zřejmá sebevražda rodinného nestora začíná jevit jako vražda… Nikdo není stoprocentně důvěryhodný, především nejstarší Bradfordův syn Edward. O zlé krvi mezi ním a jeho otcem vědí všichni, nejen členové rodiny, a Edward si uvědomuje, že může být hlavním podezřelým. Jak vyšetřování smrti Williama Baldwinea nabírá na intenzitě, stále svědomitěji se věnuje konzumaci alkoholu a dceři svého někdejšího trenéra koní. Finanční budoucnost Bradfordových zatím leží v dokonale pěstěných rukou jejich obchodní sokyně, ženy, která chce mít Edwarda jenom pro sebe. Všechno má následky, každý má svá tajemství a jen málokdo je bezúhonný. Bezprostředně před nevyhnutelným pádem rodu zasahuje do hry někdo, koho všichni považují za dávno ztraceného syna. Maxwell Bradford se vrací domů. Otázka zní, jestli je zachráncem… nebo tím největším provinilcem.... celý text

Literatura světová Pro ženy Historické romány
Vydáno: , Baronet

The Angels´ Share , 2016

LucijeT
01.04.2023 4 z 5

Tak jestli tohle někdo přečetl za tři hodiny, tak by mě zajímalo kolik stránek vynechal teda :D nicméně... Celá tahle trilogie je jeden veeeelký popis detailů, všeho.... Víme jak voní chodník, jakým směrem foufá vítr, kde bzučí moucha, ale děj hlavních hrdinů se tam po troškách mezi ty popisy nějak vmáčknul... A že jich tam není málo... Knížky jsou super, ale! Za první díl neuplynul ani týden... Za druhý díl jakbysmet, to mi přijde jako úlet.

petraj30
22.09.2022 3 z 5

Četlo se to opět velice dobře, ale už to nemělo ten správný drive. Je to jen prodlužování děje a nic moc podstatného se tam ani nedělo. Bylo to jen přehnaně nafouknuté do veliké bubliny. Nicméně jsem ráda, že dochází k jistým změnám chování některých hlavních aktérů. Jednička byla vyloženě o hrdosti a předvádění se, ale dvojka se spíše zaměřuje na přežívání, ale jinak....
I přesto se těším na poslední díl, kde se vše podstatné vysvětlí. Alespoň mě dvojka řádně navnadila.

mia.com
16.06.2022 4 z 5

Opet velmi ctive, i kdyz je to hlavne prechodova vypln mezi uvodnim a poslednim dilem, tudiz mi prislo, ze se toho az tolik nestalo. Kazdopadne pribeh zajimave frci dal a jsem zvedava, jak to cele dopadne.

Charmedka
20.05.2022 3 z 5

Místo nějakých odpovědí se příběh spíše ještě více zamotává a láká k přečtení posledního dílu. Jak mi ze začátku přišlo, že nejsem úplné cílovka, tak jsem knihu přelouskala během pár dní a příběh si vážně užila a do dalšího se pustila téměř okamžitě.

rampapa
17.01.2022 5 z 5

Na druhý díl jsem se moc těšila a jsem jím nadšená. Miluju tuhle autorku a tuhle sérii. Edward je úžasný. Mám ráda asi ze všech sourozenců Ginu. Knížku jsem přečetla ani ne za tři hodinky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

petulkapeta
28.10.2021 4 z 5

A když rty naznačila: miluju tě, nezbylo
mu než se usmát a žasnout, že coby chlap, který vyrůstal obklopený
obrovským bohatstvím, si vybral ženskou,co mu pořád dokola připomíná, že na penězích nesejde. Majetek nic neznamená. Auto, v jakém se vozíš, dům, kde bydlíš, a oblečení, co nosíš...to všechno je jen seznam slov. Nejsou sdělovacím prostředkem, na němž záleží, nejsou kontextem, který by byl důležitý.

Stane se toho zase hodne, prijde na řadu smrt, svatba a další postavy...a Lane s Lizzie nechybí a to jsem rada oblibila jsem si je a nejen je...tak a teď jít na třetí a rozuzlit to vše...

havrmoni
15.07.2021 3 z 5

Tak jako přečetla jsem, ale některé stránky jen tak letem. Přišlo mi, že je tam spoustu zbytečností, které ani nepotřebuju vědět. :)) No nicméně se okamžitě vrhám na další díl zvědavá jak to dopadne.

krevetka79
18.10.2020 5 z 5

I druhý díl je čtivě a napínavě napsaný .Propletenec osudů , překvapivé momenty ..
Už se těším na třetí ...: )

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Pekna kniha som rada ze zacala autorka pisat aj nieco ine nez fantasy a podla mna dobre

ANDY28
10.06.2020 2 z 5

mělo to spád, i pár krásných myšlenek kvůli kterým jsem to zřejmě měla číst, jinak smutná sonda ze života boháčů

hanap
02.06.2020 4 z 5

Pokračování "Králové bourbonu " dále rozplétá složité vztahy rodiny Bradfordových.
Kniha drží úroveň minuleho dilu, čtu dál.

Tesset
16.05.2020 2 z 5

Ještě větší nuda než první díl. Přitom obsahově by to bylo fajn, jen to zpracování je strašné. Třetí díl přečtu jen proto, že už jsem četla ty předchozí.

mimi55
04.02.2020 5 z 5

Pokračování ještě lepší než první díl.

jitka7
27.11.2019 4 z 5

No to jsou mi zvraty. Další knihu prostě musím číst, protože jinak by mi to nedalo.

Lofda
11.09.2019 4 z 5

Po přečtení prvního dílu nezbylo nic jiného, než se pustit do pokračování.. Objevilo se pár nových postav, něco už je vyřešené, další otázky ale nutí k jedinému - jdu otevřít další díl :-)

Vendulik
30.01.2019 4 z 5

Knižka byla malinko slabší než předešlý díl. Kniha je velice čtivě napsaná.

Toňula
05.12.2018 4 z 5

Pokračování ságy mě zaujalo ještě více než první díl. Charaktery postav se postupně vyvíjejí, odkrývají více ze svých slabostí i silných stránek, děj pěkně graduje k nečekanému konci, který vlastně koncem není..Už se těším na závěr trilogie.

Lee7
30.08.2018 4 z 5

Vážně musí to být tak napínavé.. jsem na trní co se bude dít. Moc jsem si užila druhý díl..

Mark.
18.07.2018 5 z 5

Kniha byla slabší v porovnání s jinými tituly od Ward. Ale musím se přiznat, že na její tvorbu mám vysoké nároky. Kniha se četla opět skvěle. Jsem ráda, že se dočkáme dalších dílů a doufám, že to bude co nejdříve.
Zápletka byla velmi šikovně rozložená a je nutností, aby byly další díly! Ward si zde očividně připravila půdu pro další zapeklité psaní. Ví Edward, koho kryje? Nebo si to jenom myslí? A spolu s Maxem byli viděni u řeky - policie má na to svědky, ale Max se v knize mihl jen cca ve třech větách. Jsem zvědavá, jaká bude jeho následující role.

Kešu1981
31.05.2018 5 z 5

Tak to jsem zvědavá, koho Edward kryje. Protože nevěřím, že by to udělal. Jen doufám, že na další díl nebudeme čekat moc dlouho :o)