Králíčkovy sebevraždy

Králíčkovy sebevraždy https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26627/bmid_kralickovy-sebevrazdy-SsT-26627.jpg 4 211 30

Králíčkovy sebevraždy série

Bláznivá kniha králíčkových sebevražd komiksového kreslíře Andyho Rileyho je plná černého humoru na téma, jak to má malý bílý králíček udělat, aby sám sebe úspěšně sprovodil ze světa. Knížka není vhodná pro přecitlivělé čtenáře.

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Paseka

The Book of Bunny Suicides , 2006

Kaihomielisyys
26.04.2013 5 z 5

Geniální knížka :D

Kortexo
09.03.2013 5 z 5

Dokonalý dárek pro každého.

Daxie L. Jesus
06.03.2013 5 z 5

Černočerný muhahahahahumor.

Lady_Ef
23.08.2012 5 z 5

Originální a vtipné. Škoda, že si knížku prohlédnete za pár minut a pak vám nic jiného (než další) díl nezbývá..

Junjun
11.10.2011 5 z 5

Nejdříve jsem králíčka přelouskala v knihkupectví, kde jsme se tomu se ségrou řezaly jak blázni. Musela jsem ho mít doma:-) Naprosto mě dostalo, jak čeká na zásilku série Harryho Pottera - ta trpělivost.-)))))))

Skallarix
30.08.2011 3 z 5

Velmi nenáročná a leckdy vcelku zábavná knížka plná černého humoru. Dalo by se snad i nazvat, že se jedná i o "četbu mezinárodně bezbariérovou", neboť textu v ní opravdu moc nenajdete, jestli vůbec nějaký. (Já si ji například "přečetl" ve stoje v Luxoru)...
Různá vyobrazení králíčka sebevraha, který nehledá nic víc než smrt a utrpení, mnohdy působí roztomile, ale ne všechna vyobrazení jsou až tak "kpopukáníhodná"...

...Mimochodem, všimli jste si, že nejčastější obětí jakýchkoliv morbidních představ, které mají pobavit publikum, se právě stává nějaký ušák? ;)

Honey0105
27.04.2011 4 z 5

Knihu jsem si chtěla přečíst (hlavně kvůli komentáři pode mnou-sam198), ale narazila jsem na ní vlastně úplně náhodou v knihovně. Sedla jsem si proto tam a prolistovala knížku. Lidé na mě tedy dost zvláštně koukali, když jsem se začala řechtat na celé kolo.
Samozřejmě jde o dost morbidní věcičky, ale jak již bylo uvedeno pode mnou, tak milovníkům černého humoru tohle rozhodně nevadí..
Možná trochu škoda, že se neobjevilo víc textu, ale pro pobavení určitě senzační prohlížení!
P.S.: Nedávejte do rukou dětem! (Nikdy nevíte, jestli se začnou obrázků bát a nebo jestli to použijí jako návod na výchovu svého mazlíčka)

sam198
27.03.2011 4 z 5

Jako milovníkovi černého humoru mi nemohla uniknout tahle jednohubka. Králíčkovi sebevraždy jsou příkladem toho jak by kniha zřejmě neměla vypadat, respektive za hodně peněz málo, naštěstí však hodně kvalitní, muziky. Na 80 stranách vás čeká vynalézyvý králíček který zkouší sebevraždy tisíckrát jinak a když jsme "četl" poprvé tak jsem se smál od začátku do konce. Pár odkazů na filmy či hry pobaví a potěší, bohužel to máte hned za sebou. Těžko hodnotit jako knihu, komiks je výborný ale krátký.

Mayanea
30.11.-0001 5 z 5

Jste maličký, chundelatý králíček, nevíte už ani, čí jste, ale zato víte, že chcete se vším praštit? Dáme vám na tuhle knížku slevičku a sejdeme se v nebíčku, králíčku.

Márinka
30.11.-0001 5 z 5

Tento černý humor se mi zamlouvá :o)

sebevražda humor komiksy králíci kreslený humor černý humor

Andy Riley
britská, 1970